Andrzej Lepper: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 515 bajtów ,  1 rok temu
Znaczniki: Z internetu mobilnego Z wersji mobilnej
==O Andrzeju Lepperze==
{{IndeksPL}}
===1===
* 10 lat temu w budzących wątpliwości okolicznościach zginął Andrzej Lepper. Bodaj jedyny bohater moich tekstów, wobec którego mam pewne wyrzuty sumienia, i gdybym mógł cofnąć czas, pisałbym o nim inaczej, niż wtedy pisałem. RIP.
** Autor: [[Rafał Ziemkiewicz]]
** Źródło: [https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/slowa-ziemkiewicza-chwytaja-za-serce-mowi-o-zmarlym-jedyny-bohater-aa-aKa5-rRYC-D7DR.html ''Słowa Ziemkiewicza chwytają za serce. Mówi o Lepperze'', se.pl, 5 sierpnia 2021]
===A===
* Andrzej był politykiem kontrowersyjnym, więc sądzę, że policja powinna głębiej się przyjrzeć okolicznościom jego śmierci, a nie tak szybko oceniać, że doszło do samobójstwa. Patrząc z psychologicznego punktu widzenia mogę stwierdzić, że to nie był typ samobójcy. Znam mnóstwo ludzi, którzy odebrali sobie życie, ale on nie pasował nigdy do tej grupy. Był waleczny, choć przeżywał ciężki okres. Gdy Samoobrona się załamała miał problemy finansowe, ale nie poddał się. Przypominał mi takiego Himilsbacha polityki i wielu ludziom, nawet jego przeciwnikom politycznym będzie go brakowało.

Menu nawigacyjne