Wikicytaty:Strony do usunięcia

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Na tej stronie wyszczególnione są strony lub pliki, które powinny być usunięte. Dyskutując nad usunięciem lub pozostawieniem treści należy uzasadniać czy treść spełnia obowiązujące zasady, ewentualnie uzasadniać wyjątkowe odstąpienie od zasad.

Archiwum 2006Archiwum 2007Archiwum 2008Archiwum 2009Archiwum 2010Archiwum 2011Archiwum 2012Archiwum 2013Archiwum 2014Archiwum 2015Archiwum 2016Archiwum 2017Archiwum 2018Archiwum 2019

Aby zgłosić stronę wymagającą usunięcia, podaj:

  1. nazwę strony
  2. powód usunięcia
  3. kto wnioskuje o usunięcie - ~~~~ (cztery tyldy)

Przy wpisywaniu tutaj artykułu prosimy w nim na górze wstawić notkę o wpisaniu na listę Wikicytaty:Strony do usunięcia za pomocą {{DoSkasowania}}

Głosy oddawać mogą wyłącznie zalogowani użytkownicy, którzy mają na koncie co najmniej 100 edycji w przestrzeni głównej Wikicytatów w momencie rozpoczęcia głosowania i uczestniczą w projekcie minimum 30 dni. Głosowanie odbywa się za pomocą użycia szablonów {{usunąć}} lub {{zostawić}}, albo poprzez wyrażenie swojego zdania w inny klarowny sposób.

Jeśli w odniesieniu do zgłoszonych stron nie będzie głosów sprzeciwu, zostaną usunięte po tygodniu. W przeciwnym wypadku decyduje wynik dyskusji i konsensus.

Strony do usunięcia[edytuj]

Schemat wpisywania stron:

===[[Nazwa strony]]===
* Uzasadnienie ~~~~

Santo Trafficante[edytuj]

  • W mojej ocenie jedyny cytat nie posiada wiarygodnego źródła. Zerо πiσ 00:25, 16 cze 2019 (CEST)
  • Jeśli chodzi o książkę Krwawa historia morderstw i zamachów politycznych, to nie ma powodów wątpić w jej wiarygodność, a czy cytat się tam rzeczywiście znajduje, można sprawdzić. Natomiast jeśli chodzi o to, że cytat przytaczany jest w tej książce za jakimś „kubańskim emigrantem, który dobrze znał Trafficante”, to tutaj wiarygodność jest według mnie taka sama, jak wiarygodność wypowiedzi Matki Boskiej, przytaczanych za osobami, które doznały objawienia. Nie wiem, dlaczego relacje np. kilkuletnich dzieci miałyby być bardziej wiarygodne niż wypowiedzi anonimowych kubańskich emigrantów. Maitake (dyskusja) 12:08, 16 cze 2019 (CEST)