Dyskusja użytkownika:Niegodzisie

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Czarny Roman[edytuj]

Usunąłem stworzone przez ciebie hasło. Jeśli chciałbyś zachować treść hasła, to mogę wkleić ci ją w brudnopis. Wyjaśnię czemu usunąłem. Głównym i wystarczającym powodem jest to, że nie jesteśmy zbiorem tekstów → Wikicytaty:Czym Wikicytaty nie są, a w haśle brakowało cytatów. Mam też poważne wątpliwości, co do tego, że Czarny Roman jest osobą sławną czy zasłużoną. Ma co prawda hasło w wikipedii, ale jest wyjątkowo nieencyklopedycznie napisane. Hasło potwierdza raczej jego wikipedyczność niż encyklopedyczność. W związku z tym, gdybyś stworzył zbiór cytatów to skierowałbym go do dyskusji jako stronę do usunięcia. Zerо πiσ 20:21, 31 paź 2018 (CET)

Karolina Kędziora[edytuj]

Usunąłem dwa cytaty bez podanego źródła. Jeżeli możesz to przywróć cytaty uzupełniając źródła. Zerо πiσ 19:46, 20 kwi 2019 (CEST)

Ad:Karolina Kędziora[edytuj]

Ad:Karolina Kędziora

Na podanej jak źródło stronie internetowej nie znajduję przytaczanych w tej edycji cytatów. Musiała zajść jakaś pomyłka. Ponadto cytaty powinny być ułożone alfabetycznie. Maitake (dyskusja) 14:37, 21 kwi 2019 (CEST)

Kursywa[edytuj]

Przypominam, że zgodnie z zasadami, cytatów nie należy zapisywać kursywą (pismem pochyłym). Ostatnie edycje wymagają poprawek w tym zakresie. Maitake (dyskusja) 18:45, 9 maj 2019 (CEST)

Tadeusz Rudzki[edytuj]

Obawiam się, że bohater tego hasła nie jest encyklopedyczny, tj. na tyle istotny, by przytaczać tutaj jego wypowiedzi. Zresztą on sam też tak uważa. Hasło według mnie kwalifikuje się do skasowania, ale na wszelki wypadek skonsultujemy to jeszcze z bardziej doświadczonym użytkownikiem: @Zero. — Maitake (dyskusja) 21:26, 9 maj 2019 (CEST)

Ujmuję to słowami, że Wikicytaty nie są miejscem do promowania ludzi. Zupełnie nie znam człowieka, co jeszcze nic nie oznacza. Po krótkim spojrzeniu myślę, że na WC:SDU zagłosowałbym za usunięciem. Zerо πiσ 01:02, 10 maj 2019 (CEST)

Piotr Łukasiewicz (dyplomata)[edytuj]

Prosiłbym o dodanie źródeł cytatów – w chwili obecnej hasło wygląda tak, jakby tylko ostatni cytat miał źródło (cytaty bez źródeł są usuwane). Ponadto źródło ostatniego cytatu zawiera link odsyłający w nicość, co jest dość dziwne, biorąc pod uwagę, że ma to być materiał sprzed półtora miesiąca. Zrozumiałe są nieaktywne linki sprzed lat, ale hasło utworzone 12 maja, które zawiera link nieaktywny już 15 maja, jest bardzo podejrzane. Maitake (dyskusja) 15:03, 15 maj 2019 (CEST)

Symetryzm[edytuj]

Zwracam uwagę, że są to Wikicytaty, a nie Wikiczytanki. Dwa pierwsze cytaty w tym haśle są zdecydowanie za długie. Jeśli zechce Pan przyciąć do najważniejszych fragmentów, będę bardzo wdzięczny. Jeśli nie – ciachnę na ślepo. Ponadto zasady wyraźnie mówią: „Nie umieszczamy żadnych linków wewnątrz cytatów”, więc wszystkie je trzeba usunąć (w razie potrzeby można dodać pod cytatem linijkę Zobacz też, aby odesłać do innego hasła w Wikicytatach). Maitake (dyskusja) 19:34, 19 cze 2019 (CEST)