Wikicytaty:Bar: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 1132 bajty ,  6 lat temu
</div>
<!-- Wiadomość wysłana przez User:Nemo bis@metawiki korzystając z listy na https://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=Distribution_list/Global_message_delivery&oldid=14347818 -->
 
== Domena Wikiquote.pl ==
 
Dawno nie było nic w języku polskim, więc ten post wprowadzi trochę różnorodności.
 
Bardziej doświadczeni użytkownicy pamiętają może, że domena internetowa [http://wikiquote.pl wikiquote.pl] była przez wiele lat zarejestrowana przez firmę zajmującą się [[:pl:Cybersquatting|cybersquattingiem]], tj. kupowaniem domen w celu odsprzedania ich z zyskiem. Kilka lat temu wyszedłem z wnioskiem do Stowarzyszenia Wikimedia Polska o odzyskanie polskich domen zawierających nazwy projektów Wikimedia, jednak uzyskałem odpowiedź odmowną i domena wikiquote.pl musiała czekać na swoją kolej.
 
Wobec tego z radością informuję, że dzisiaj udało mi się odzyskać tę domenę. W tym momencie kieruje ona do strony głównej Wikicytatów, tj. http://pl.wikiquote.org i jest w pełni moją własnością, jednak w bliskiej przyszłości, o ile będzie to możliwe, planuję podarować ją Wikimedia Foundation tak, żeby ta organizacja mogła opiekować się nią przez jak najdłuższy czas. Z pozdrowieniami, [[user:odder|odder]] ([[user talk:odder|dyskusja]]) 17:48, 15 lis 2015 (CET)
669

edycji

Menu nawigacyjne