Przejdź do zawartości

Dyskusja użytkownika:Jadwiga: Różnice pomiędzy wersjami

ja tylko usuwałem minusy i MULTISPACJE
Anulowanie wersji 506806 autorstwa 46.134.6.179 (dyskusja)uwaga co piepszysz TO NIE TWOJA STRONA ZEBY DECYDOWAC, LAWMIESZ WSZELKIE PRAWA I BEDZIESZ PODANY JAK TO ZROBISZ NAASTEPNY RAZ!
Znacznik: Anulowanie edycji
ja tylko usuwałem minusy i MULTISPACJE
Linia 1:
*[[Dyskusja użytkownika:Jadwiga/Archiwum|Archiwum 1]]
*[[Dyskusja użytkownika:Jadwiga/Archiwum 2|Archiwum 2]]
*[[Dyskusja użytkownika:Jadwiga/Archiwum 3|Archiwum 3]]
Linia 9:
Szanowna Pani Jadwigo !
 
Dziękuję za pomoc dot.fraszek Leszka Wierzchowskiego. Nie potrafiłem dokonać ich wyboru, który Pani mi sugerowała. Pani lepiej poszło z wyborem. A co się tyczy Wikiźrodeł, to nie jestem obznajomiony tak obznajomiony z techniką zapisu fraszek w Wikiźrodłach / jestem "starej daty"/, aby poradzić sobie z zamieszczeniem tam fraszek autorstwa znanego mi osobiście i zaprzyjaźnionego ze mną Leszka Wierzchowskiego, który zgodził się bez przeszkód , aby dowolna ilość jego fraszek mogła być w Wikicytatach i Wikiźródłach. Jestem miłośnikiem jego twórczości. Jeśli Pani w wolnej chwili potrafi to uczynić, to zarówno ja jak i autor fraszek będziemy zadowoleni.
Przepraszam Panią za kłopot i gorąco pozdrawiam.
Jerzy
Linia 22:
== Gitara a bandura ==
 
Witam! Dziękuję za miłe słowa. Więcej w dyskusji -> [[Dyskusja użytkownika:Madeline 7#Gitara ]]. Btw. Co do bandury. Jeśli interesuje cię co grał Bohun na bandurze w filmie "Ogniem i miecze" to zerknij tutaj -> [[:uk:s:Ой чий то Кінь стоїть]] lub na polski przekład -> [[:s:Czyj to konik stoi]] (tak się składa, że też maczałem w nim palce ;) Pozdrawiam [[User:Electron|Electron]]&nbsp;[[File:Smiley kabelsalat.gif|18px]] <sup>[[User talk:Electron|''&lt;Odpisz&gt;'']]</sup> 21:16, 3 paź 2010 (CEST)
:Mamy zasadę, że ilustrację przekładów własnych pozostawia się autorowi tłumaczenia. A ja lubię sobie popatrzeć na coś ładnego... Oczywiście zapraszam do częstszych odwiedzin. Niektóre teksty są bogato ilustrowane, np. [[s:Pan Tadeusz|Pan Tadeusz]] czy książki [[s:Autor:Juliusz Verne|Juliusza Verna]] (zwykle mają do 100 ilustracji). Jeśli lubisz poezję to może zainteresuje Cię [[s:Federico Garcia Lorca|Federico Garcia Lorca]], większość wierszy też z ilustracjami własnymi tłumaczy... Po za tym zawsze mile witamy nowych tłumaczy, zwłaszcza literatury w miarę współczesnej bo zwykle brak jest wolnych przekładów najważniejszych dzieł. Tak więc jeśli miała byś zacięcie w tym kierunku... Ja też nie wiedziałem, że to fajna zabawa dopóki się za to nie zabrałem... [[User:Electron|Electron]]&nbsp;[[File:Smiley kabelsalat.gif|18px]] <sup>[[User talk:Electron|''&lt;Odpisz&gt;'']]</sup> 02:25, 6 paź 2010 (CEST)
::Sorry, że uprawiam tak jakby marketing dla pozyskania nowych twórców dla Wikiźródeł (tak, bo tłumacz to też twórca i ma u nas swoją stronę jak każdy inny autor) ale u nas liczy się każda para rąk ;). Tak, że jakbyś miała kiedyś natchnie to jeszcze raz zapraszam. Lorkę dość łatwo się przekłada bo to krótkie teksty są. Nie potrzeba nawet znać język hiszpański (oryginał przepuszczam przez tłumacza googla, co trudniejsze wyrazy wrzucam do słownika i porównuję go z innymi przekładami - zwykle z angielskim i rosyjski i tworzę swoją wersję przekładu). Właśnie dlatego zajmuję się głównie poezją bo to są dość krótkie teksty i jeden wiersz można "załatwić" w 1-3 godziny, nie zaniedbując innych obowiązków... Po za tym takie tłumaczenie daje to, że skupiwszy się na wierszu mogę go sobie dobrze zanalizować. Bo samo jednorazowe przeczytanie to zwykle jest dość płytkie i nie zawsze na pierwszy rzut oka widać "co autor miał na myśli". Po za tym to zawsze jest jakaś odskocznia od codzienności (ja zajmuje się zawodowo głównie techniką i pomiarami). Z literatury rosyjskiej też nie mamy zbyt wiele przekładów (bo większość powstała po wojnie i jeszcze jest "copyrighted") tak więc każda pomoc byłaby cenna... Z dłuższych form to tłumaczyłem tylko opowiadania [[:s:Autor:Włas Doroszewicz|Własa Doroszewicza]] i to w kawałkach (nikt nie wymaga aby od razu wrzucać cały tekst, można też dawać go w "odcinkach") w miarę czasu i natchnienia... [[User:Electron|Electron]]&nbsp;[[File:Smiley kabelsalat.gif|18px]] <sup>[[User talk:Electron|''&lt;Odpisz&gt;'']]</sup> 17:24, 7 paź 2010 (CEST)
Linia 36:
== Re:Archiwizacja ==
 
Witam. Po prostu macie słabe kompy (lub łącze) (jeśli moja strona dyskusji się ciężko otwiera) :) Złóżcie wniosek o dofinansowanie z wikimedii :) Jak dwie osoby tak twierdzą - to coś w tym jest. Zaarchiwizuję, ale to później (mam inne sprawy na głowie teraz). [[Użytkownik:Instruktorek|Instruktorek]] 23:03, 6 paź 2010 (CEST)
 
== Skandal ==
 
To, że zabezpieczyłaś stronę tak, że [[Hans Frank]] jest szachistą jest dla mnie skandalem i kompromitacja. Zrozum, że on nie spełnia żadnych kryteriów encyklopedyczności. Był miłośnikiem szachów. Takie kryteria spełnia nawet [[Ennio Morricone]] [http://muzyka.onet.pl/10172,1324336,0,3,wywiady.html]. W sporcie obowiązują inne zasady - tu, aby być ency trzeba mieć wyniki. [[Użytkownik:Instruktorek|Instruktorek]] 23:35, 7 paź 2010 (CEST)
 
Kiedy zabezpieczam stronę, w sytuacji jaka jest, tzn. kiedy nie mamy ustalonych kryteriów kategorii, zabezpieczam ją na poziomie sprzed wojny edycyjnej. Skandalem byłoby, gdybym weszła w Wasz konflikt jako strona, tzn. zgodnie ze swoimi poglądami zabezpieczyłabym ją na poziomie - kat.szachiści. [[Wikipedysta:Jadwiga|Jadwiga]]<sup>[[Dyskusja użytkownika:Jadwiga|dyskusja]]</sup> 23:45, 7 paź 2010 (CEST)
 
Kryteria kategorii szachiści (ciekawostka, którą w 90% rozbudowałem były to moje pierwsze edycje) znajdują się na stronie dyskusji tej kategorii (takie novum w wikicytatach). Czy można nie wejść w konflikt podtrzymując jedną z wersji? Nie chce się znęcać.... To nie cyrk, to wikicytaty [[Użytkownik:Instruktorek|Instruktorek]] 00:28, 8 paź 2010 (CEST)
 
Póki co, to się znęcasz nad sobą samym :-) To, co napisałeś na stronie dyskusji na temat kryteriów - na tym etapie nie ma dla sprawy większego znaczenia. Bo sądząc po dyskusji w Barze, nie ma jedności poglądów wśród użytkowników Wikicytatów na ten temat. Najpierw to musi być rozstrzygnięte. Dyskusja między Tobą i mną nie ma żadnego znaczenia. Ja w tej sprawie nic więcej nie mam Ci do powiedzenia. [[Wikipedysta:Jadwiga|Jadwiga]]<sup>[[Dyskusja użytkownika:Jadwiga|dyskusja]]</sup> 00:47, 8 paź 2010 (CEST)
 
Cała ta kuriozalna sprawa pokazała jak niedoskonałe są procedury w Wikicytatach (np. procedura rozwiązywanie kwestii wojen edycyjnych; co zaznaczysz to opowiesz się po którejś stronie, nie ma się do kogo odwołać... no i brak Alocha_Boto__elementarny rozsadek_z_poczuciem_humoru). Mam nadzieję, że ktoś teraz (metaforycznie mówiąc) w haśle Adolf Hitler nie wpiszę kategorię Kierowca formuły1 (np. na podstawie źródła, do którego nie ma dostępu) bo "będzie to trzeba dopiero rozstrzygnąć"...Niech absurd i brak logiki też sobie pohulają po Wikicytatach :) To jest ich prawdziwy festiwal ;) [[Użytkownik:Instruktorek|Instruktorek]] 01:30, 8 paź 2010 (CEST)
 
== Przebudzenie ==
 
Witam. Nie chcę, aby to było potraktowane jako prowokacja, ale dla mnie to co piszesz w SDU jest jakieś Twoje niesamowite przebudzenie. Tu się pisze od kilku miesięcy, o braku źródeł i możliwych konsekwencjach (np. Tommy Jantarek), o możliwych pozwach do wikicytatów (np. jak ktoś zacytuję 9 cytatów czy pół artykułu) i nikt się tym w wielu przypadkach jakoś specjalnie mega poważnie nie przejmował. Aż tu nagle taki "rwetes z Twojej strony, że może być proces, że hasło nieuźródłowione. Dla mnie niesamowita przemiana. [[Użytkownik:Instruktorek|Instruktorek]] 16:29, 4 lis 2010 (CET)
 
== Problemy ==
Linia 60:
 
Stosunkowo rzadko tu zagladasz, wiec może nie orientujesz się tak w projekcie. Po pierwsze informowałem o takiej idei w barze 3 tygodnie temu (temat nieuźródłowione).
Po drugie zaznaczyłem bodaj 5 takich artykułów (z czego jeden 5 dni temu). Czy ktoś wyraził jakiś sprzeciw? [[Użytkownik:Instruktorek|Instruktorek]] 22:13, 20 lis 2010 (CET)
 
* Następny raz jak się nie orientujesz w temacie (sama to przyznałaś) to z pokorą poproś o wyjaśnienia, a nie nieprofesjonalnie wyskakuj jak Filip z konopi z siekierą (groźba blokady). Takimi tanimi prowokacjami i ewidentną stronniczością szkodzisz projektowi. [[Użytkownik:Instruktorek|Instruktorek]] 08:34, 21 lis 2010 (CET)
Linia 82:
:Pytanie niezaleźne od liczby edycji, tylko zastanawiam się, dlaczego piszesz uźytkownikowi, źe moźe zgłosić się do Komitetu, jeśli takiego nie ma. I naprawdę niepotrzebna ironia. [[Użytkownik:Viatoro|Viatoro]] 14:21, 9 gru 2010 (CET)
 
:::: Kolejna osoba (patrz w barze wątek pt. zachowanie admina) zauważa nieprawidłowości w postępowaniu Jadwigi. Trudno sobie wyobrazić, żeby osoba o takim stażu w Wikicytatach nie wiedziała, że nie ma tutaj KA? Tym razem adminka nie nazwała nikogo [http://pl.wikiquote.org/wiki/Dyskusja_u%C5%BCytkownika:MatthiasGor trollem (patrz 13)], nie wprowadziłaś samowolnych zmian (groźba blokowania na podstawie zasady, które nie istnieją w Wikicytatach), tylko świadomie "minęła się z prawdą". Czy tak postępuje admin? Takie rzeczy tylko w Wikicytatach... :) [[Użytkownik:Instruktorek|Instruktorek]] 20:36, 9 gru 2010 (CET)
 
== Wikiquote interlanguage communication ==
Linia 105:
 
== Opis / źródło ==
W większości artykułów jest najpierw opis, potem źródło i tak mi to weszło w krew; odwrotnie jest raczej incydentalnie (dość dużo przeglądam artykułów). Poza tym jakoś logiczniej jest źródło podać na końcu (taki nawyk naukowy). [[Użytkownik:Alessia|Alessia]], [[Dyskusja użytkownika:Alessia|dyskusja]] 00:34, 19 sty 2011 (CET)
 
==Życzenie==
Linia 152:
 
== Prośba o interwencję ==
Najmocniej przepraszam, że przeszkadzam, ale proszę o interwencję. Na Wikicytatach pojawił się użytkownik [[Użytkownik:6birc|6birc]], który jawnie lekceważy zasady obowiązujące w projekcie; uważa on, że Mrnr84201 i Alessia niesłusznie cofnęli jego edycje (jedna dotyczyła np. braku źródła, druga spowodowała dużą zmianę w formatowaniu strony - trudno było to poprawiać, więc nie dziwię się, że edycja została wycofana). Ponieważ użytkownik nie ma zielonego pojęcia o zasadach i obyczajach Wikicytatowych Alessia poprosiła (nie kazała, tylko poprosiła) go, aby zapoznał się z zasadami i najpierw pracował w brudnopisie, a potem z kimś doświadczonym w edytowaniu się skonsultował, by uniknąć ponownych problemów z wycofaniem edycji. Alessia udzieliła mu też kilka rad, np. odnośnie korzystania z podglądu przed zapisaniem (faktycznie wiadomości do niej edytował wiele razy). Jak można przeczytać, Alessia zachowała spokój, jej wypowiedzi są merytoryczne, oparte na przyjętych zasadach i kulturalne, natomiast nie można tego powiedzieć o użytkowniku, który posuwa się do tekstów w stylu "(...) może lepiej, żeby Pani w ogóle nie edytowała (...)". Ponadto użytkownik ten nie chce się zastosować do zasady odpowiadania na stronie użytkownika, z którym prowadzi rozmowę oraz niejako zakłada, że będzie tu wojował. (zob. [[Dyskusja użytkownika:6birc]]). 6birc zakłożył też wątek w Barze, w którym oczernia Mrnr84201 i Alessię, przedstawiając swoje subiektywne oceny tych użytkowników, z jego wypowiedzi przebija wręcz osąd, że wszyscy tu jesteśmy głupkami, bo nie myślimy tak jak on. Proszę, zareaguj, bo wydaje mi się, że takie występy mogą podzielić użytkowników i doprowadzić w końcu do wymarcia projektu, który już ledwo dyszy z jednym tylko aktywnym administratorem. [[Użytkownik:Dziecko Szczęścia|Dziecko Szczęścia]] ([[Dyskusja użytkownika:Dziecko Szczęścia|dyskusja]]) 19:23, 10 gru 2013 (CET)
 
Od kiedy usuwa się dyskusję dotyczącą formy hasła???
Linia 186:
 
==odpowiedź==
Dziwnym obyczajem jest przede wszystkim Twoje zgłoszenie :-) Na tej samej stronie, na którą się powołujesz: https://pl.wikiquote.org/wiki/Pomoc:Strona_u%C5%BCytkownika jest napisane:
<br>"Mimo iż strona użytkownika może być edytowana przez każdego, tak samo jak każda inna strona w Wikicytatach, zwyczajowo przyjmuje się, że nie należy ingerować w wygląd strony innego użytkownika".
<br>A co dopiero zgłaszać ją do usunięcia i to w trybie ekspresowym. Długo jestem w projekcie, na Wikipedii również i nie przypominam sobie podobnej sprawy. Uzasadnienie, jakie podałeś, w moim odczuciu zasłużyło sobie na upamiętnienie na stronie Cytatów z Wikimedian. Każdy może zamieścić tam dowolną wypowiedź; bo wydała mu się śmieszna, ciekawa, absurdalna - powody mogą być różne.
 
Zasada, na którą się powołujesz, została przez Ciebie niezrozumiana. Przeczytaj, proszę, jeszcze raz dokładnie, jakie elementy nie powinny się znaleźć na stronie użytkownika:
Linia 202:
:"5. '''Każdy''' cytat powinien być opatrzony wiarygodnym źródłem. " - to mówią zasady. Jeśli zasady zakazują usuwania nieuźródłowionych cytatów - proszę o zacytowanie takiego punktu regulaminu. Nie robię niczego wedle własnego widzimisię - postępuję teraz zgodnie z puntem nr 5 waszych zasad. Nie chcę się kłócić, nie chcę trollować, ale nie chcę też słuchać ataków osobistych - chcę, byśmy rozmawiali jak poważne osoby, tymczasem odnoszę wrażenie, że traktuje mnie się jak osobę gorszą tylko dlatego, że mam tu mniejszy wkład. Nie odniosłaś się w żaden sposób do moich argumentów, tylko rozpoczęłaś ataki osobiste, sugerując, że jestem osobą niedojrzałą emocjonalnie. Chcę usłyszeć konkrety - który punkt regulaminu zakazuje usuwania edycji bez źródeł. [[Użytkownik:Dainava|Dainava]] ([[Dyskusja użytkownika:Dainava|dyskusja]]) 19:58, 10 lip 2014 (CEST)
:::Zapytam może inaczej. Po poszukiwaniach udało mi się znaleźć [http://www.zwoje-scrolls.com/zwoje11/text11p.htm tę stronę] wspominającą ten cytat (pod koniec II części, przy zdjęciu płonącej Warszawy w dniu 16 września), wiadomo, że pochodzi on z przemówienia Starzyńskiego, jednak żadne źródło nie podaje z którego dnia. Czy można to uznać za dostateczne źródło? Wasze zasady mówią o imieniu i nazwisku autora (jest), tytule audycji (przemówienia Starzyńskiego nie miały tytułów) i linku do strony, z której cytat zaczerpnięto - link do strony został podany. Jako iż jak widzę, tutaj o wiele większe znaczenie od pisanych zasad mają zasady niepisane, pytam Cię jako adminkę, czy akceptujesz takie uźródłowienie? [[Użytkownik:Dainava|Dainava]] ([[Dyskusja użytkownika:Dainava|dyskusja]]) 20:43, 10 lip 2014 (CEST)
::::Nie muszę, ale grożono mi banem, więc wolę zachować ostrożność. Zwróciłaś mi uwagę, że niepotrzebnie przekręcam słowa San - miałaś rację, przepraszam za to. Sama natomiast robisz coś znacznie gorszego - wkładasz mi w usta słowa, które nigdy nie zostały przeze mnie wypowiedziane. Czy ja mówię, że mi się tu nie podoba? Czy ja mówię, że chcę tu coś zmieniać? Nie, wręcz przeciwnie - bronię zasady numer 5. San mnie poinformowała, ale ja jej nie znam, więc nie wiem na ile jej słowa są wiarygodne - wolę mieć potwierdzenie, że dana zasada obowiązuje, a tymczasem nie opublikowaliście jej - istnieje ona może gdzieś na stronach dyskusji, może w Barze, ale nie ma jej na stronie zasad. Oczywiście macie prawo do tego, by taka zasada obowiązywała, ale skoro obowiązuje, to macie też obowiązek ją opublikować, aby każdy mógł zweryfikować czy dana zasada rzeczywiście jest. Ataki osobiste to nie frazes - wprost nazwałaś mnie trollem i osobą niedojrzałą emocjonalnie. Nie wiem czy wiesz, ale w dyskusji atakujemy jedynie argumenty, a nie rozmówcę. Aha - mogę zapytać dowolną osobę, więc pytam ciebie, a czy skoro nie odpowiadasz, to czy mam rozumieć, że akceptujesz to źródło? [[Użytkownik:Dainava|Dainava]] ([[Dyskusja użytkownika:Dainava|dyskusja]]) 16:22, 11 lip 2014 (CEST)
 
::::Jeszcze jedno. Twoja ocena moich motywów dyskusji tutaj jest błędna. Nie zamierzam robić tu wam rewolucji, nie dyskutuję tutaj, bo sprawia mi to satysfakcję, ale dlatego, że chcę sprawiedliwego traktowania zgodnie z zasadami, które sami ustanowiliście - nie mogę dodać nieuźródłówionego cytatu, to nie dodam, nie mogę usunąć nieuźródłowionego cytatu - nie usunę, ale skoro ktoś zadaje Ci pytanie, czy dane źródło jest odpowiednie (bo obawia się bana) to wypadałoby odpowiedzieć. [[Użytkownik:Dainava|Dainava]] ([[Dyskusja użytkownika:Dainava|dyskusja]]) 16:48, 11 lip 2014 (CEST)
Linia 241:
 
Niniejszym zatem bardzo uprzejmie, acz '''stanowczo''' proszę o usunięcie z hasła Zbigniew Sajnóg – wikicytaty owego „wierszyka” i o nie umieszczanie go tam '''nigdy''' więcej.
A podkreślam, że ujmując rzecz formalnie, jako autor mam pełne i wyłączne prawo dysponowania moją własnością intelektualną!
 
Z poważaniem
Linia 288:
 
==obserwowane==
IP 31.179.2.222 [[Wikipedysta:Jadwiga|Jadwiga]]<sup>[[Dyskusja użytkownika:Jadwiga|dyskusja]]</sup> 13:01, 30 lis 2015 (CET)
 
==Jakub Wiech==
Linia 305:
 
Dziękujemy!
--[[:m:User:EGalvez (WMF)|EGalvez (WMF)]] ([[:m:User talk:EGalvez (WMF)|talk]]) 22:26, 13 sty 2017 (CET)
</div>
<!-- Wiadomość wysłana przez User:EGalvez (WMF)@metawiki korzystając z listy na https://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=Community_Engagement_Insights/MassMessages/Lists/2016/19-AEOP&oldid=16205365 -->
Linia 314:
 
<div class="plainlinks mw-content-ltr" lang="pl" dir="ltr">
Witaj! To jest ostateczne przypomnienie o ankiecie Wikimedia Foundation, która zakończy się '''28 lutego 2017 (23:59 UTC)'''. Ta ankieta jest dostępna w różnych językach i zajmie między 20 a 40 minut. '''[https://wikimedia.qualtrics.com/SE/?SID=SV_6mTVlPf6O06r3mt&Aud=AE&Src=19AEOP Weź udział w ankiecie teraz.]'''
 
Jeżeli już wypełniałeś tą ankietę - dziękujemy!
 
'''O tej ankiecie:''' Możesz dowiedzieć się więcej na temat tego projektu [[m:Community_Engagement_Insights/About_CE_Insights|tutaj]] lub zapoznać się z [[m:Community_Engagement_Insights/Frequently_asked_questions|najczęściej zadawanymi pytaniami]]. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega [[:foundation:Community_Engagement_Insights_2016_Survey_Privacy_Statement|temu oświadczeniu prywatności]]. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub nie chcesz dalszego kontaktu związanego z tą ankietą, wyślij e-mail poprzez funkcję EmailUser do [[:m:Special:EmailUser/EGalvez_(WMF)| User:EGalvez (WMF)]] lub surveys@wikimedia.org. '''O Wikimedia Foundation:''' [[:wmf:Home|Wikimedia Foundation]] wspiera Cię pracą nad oprogramowaniem i technologią, aby nasze strony działały szybko i bezpiecznie oraz były dostępne dla każdego. Tak samo wspiera różne inicjatywy związane z rozszerzaniem zasięgu dostępu do wolnej wiedzy. Dziękujemy! --[[:m:User:EGalvez (WMF)|EGalvez (WMF)]] ([[:m:User talk:EGalvez (WMF)|talk]]) 09:23, 24 lut 2017 (CET)
 
</div>
Linia 357:
 
:Na początek dziękuję za Twój głos. Każda bieżąca aktywność innego admina niż Zero (nawet krytyczna wobec mnie) chociaż na chwilę przerywa tę patologiczną sytuację w której się znaleźliśmy. Odpowiadam po kolei.
:Nie bardzo wiem, w czym miałaby się przejawiać przewaga w rozumieniu naszej bieżącej sytuacji użytkownika tsca, którego ostatnia aktywność miała miejsce w kwietniu 2015 roku i też była związana z wzięciem udziału w głosowaniu. Generalnie od 2007 roku dokonał on 18 edycji w projekcie, ale oczywiście formalnie ma prawo głosować. Pytanie jest tylko o poczucie elementarnej uczciwości, gdy ktoś chce decydować o zasadach projektu, w którym nie uczestniczy. Bo te zasady, które pozostaną, będą problemem dla aktywnych tutaj codziennie użytkowników, ale nie dla niego.
:Wszystkie głosy za nowymi zasadami były spontaniczne. Do żadnego z użytkowników, którzy zagłosowali nie pisałem mejli. Natomiast jest prawdą, że wcześniej, jeszcze przed wymyśleniem propozycji nowych zasad, pisałem mejle do osób, w których widziałem przyszłych adminów. Te propozycje nowych zasad były właśnie wynikiem fiaska moich poszukiwań. Ale ich adresaci akurat nie wzięli udziału w głosowaniu.
:Jako „nikomu nieznanego” określam użytkownika Melitake. I naprawdę o wiele mogę podejrzewać Zero, ale na pewno nie o to, że wpadłby na pomysł oddania dwóch głosów z tego samego adresu IP.
:A co do stylu, to mogę powiedzieć tylko tyle, że w stosunku do Twojego wikiprzyjaciela wyzbyłem się wszelkich sentymentów (zresztą on też nie pozostaje dłużny). Administrator, który niesprawiedliwie traktuje innych użytkowników (jednych faworyzuje, drugich dyskryminuje), i który ciągle nagina istniejące zasady i szuka w nich luk w celu narzucenia własnych idei, nie zasługuje na eleganckie traktowanie. Do tego teraz dochodzi jeszcze ta straszna hipokryzja, kiedy najpierw Twój wikiprzyjaciel ex cathedra uznaje głosowanie w sprawie nowego regulaminu SDU za nieważne, żeby niedługo po tym zapałać świętym oburzeniem, że ktoś inny ma taką samą opinię o innym głosowaniu.
:Chciałbym wiedzieć, jakie widzisz ścieżki wyjścia z obecnej sytuacji, bo ja, a myślę, że większość pozostałych użytkowników też, nigdy nie zaakceptuje jako normy, że mamy na Wikicytatach tylko jednego stale aktywnego administratora, który traktuje projekt jak własny folwark. Póki to się nie zmieni, żadne apele o styl, grzeczność i zaprzestanie kłótni nie pomogą. [[Użytkownik:Mrnr84201|Mrnr84201]] ([[Dyskusja użytkownika:Mrnr84201|dyskusja]]) 20:14, 16 kwi 2018 (CEST)
 
Linia 366:
:Projekt bez Zero by w ogóle miał problem z funkcjonowaniem, admin - chociaż jeden - jest potrzebny.
:O głosach osób, które obecnie nie dodają cytatów napisałam w pierwszej części. Jeśli mowa o "elementarnej uczciwości, gdy ktoś chce decydować o zasadach projektu", to przede wszystkim podejście do zmian musi wynikać z dobra projektu, a nie ze złości i braku konstruktywnego podejścia. Wyrazem trzymania jednego raz obranego kursu jest dla mnie wypowiedź o "nikomu nieznanym użytkowniku". Nazwijmy rzeczy po imieniu: czy rzeczywiście sugerujesz, że ten "nieznany" i Zero to ta sama osoba, udająca się w kierunku innego komputera, aby stać się niedefiniowalną pacynką? Uśmiechnęłam się. Skąd masz to przeświadczenie? :-)
:Zgadzam się, że administratorów Wikicytaty potrzebują. To masz całkowitą słuszność. Ale skąd Ty to w sobie masz, że od razu dodajesz, postrzegając jedynego administratora jako panującego na folwarku i "Póki to się nie zmieni, żadne apele o styl, grzeczność i zaprzestanie kłótni nie pomogą." [[Wikipedysta:Jadwiga|Jadwiga]]<sup>[[Dyskusja użytkownika:Jadwiga|dyskusja]]</sup> 19:41, 17 kwi 2018 (CEST)
 
== [[Barbara Engelking-Boni]] ==
Linia 378:
Please delete what I marked, it is copyrighted content from www.aol.com
 
{{ping|Zero}} [[user:masti]] / [[user talk:masti]] for delete, all is only copyvio from www.ibm.com
 
== COPYRIGHT ==
 
: zobacz jego wklad, same wandalizmy:
Linia 385 ⟶ 388:
: to nie jest zaden spam a osoba ktora tutaj to napisala nazywa sie antandrus a jest w spudniczkach kogos innego i dziwie sie ze to na goraca przyjmujesz?
: gdzie jest copyright? twoj poziom angielskiego jest na bardzo niskim poziomie:
pl.wikiquote.org/wiki/Dyskusja:Derek_Jarman
www.aol.com/2009/10/01/3br-cottage-now-includes-nuclear-power-plant/
 
Anonimowy użytkownik