Przejdź do zawartości

Dyskusja użytkownika:Dziecko Szczęścia

Treść strony nie jest dostępna w innych językach.
Dodaj temat
Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Najnowszy komentarz napisał(a) 10 lat temu 6birc w wątku Rozmowa w barze: Edytuj śmiało ≠ kasuj śmiało

Witamy w Wikicytatach! To wspaniale, że chcesz poświęcić nieco swojego czasu, by poszerzyć i ulepszyć zawartość tego projektu. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i zostaniesz z nami na dłużej. Oto kilka stron, które mogą pomóc Ci w początkach pracy na Wikicytatach:

Przed dokonaniem edycji poznaj zasady i zobacz, do czego służy opis zmian.

Jeśli nie jesteś pewien (pewna), czy dobrze rozumiesz zasady i zalecenia, nie eksperymentuj w przestrzeni głównej! Służy do tego brudnopis.

Alessia, dyskusja 15:37, 28 lis 2012 (CET)Odpowiedz

Łał

[edytuj]

Udzieliłem odpowiedzi na stronie mojej dyskusji. Zerо 22:16, 15 gru 2012 (CET)

Re: Prośba

[edytuj]

Już tą sprawą zajęła się administratorka Alessia. Dziękuję bardzo za powiadomienie. :) Pozdrawiam serdecznie, Madeline 7 ^.^ dyskusja 09:46, 31 sty 2013 (CET)Odpowiedz

The Bill

[edytuj]

Witaj. Usunęłam twój ek. Autor artykułu jest nowym użytkownikiem i może się jeszcze we wszystkim nie orientować. Pomyślałam, że dobrze byłoby dać mu, więc szansę na uzupełnienie niezbędnych informacji i dostosować stronę do obowiązujących zasad. A jeśli to nic nie da, wówczas pomyśleć o usunięciu artykułu. Co o tym myślisz? Pozdrawiam :) San85 (dyskusja) 18:47, 11 lut 2013 (CET)Odpowiedz

Re:

[edytuj]

No nie wiem, anielska nie powinna się kończyć. Pozdrawiam. Alessia, dyskusja 12:07, 30 kwi 2013 (CEST)Odpowiedz

Komedia Barei

[edytuj]

Pozwoliłem sobie uporządkować dyskusję, bo zaczyna się rozwijać w ciekawym kierunku. Jeżeli źle zrozumiałem wypowiedź to proszę o skorygowanie przypisanego do swojego loginu głosu. Zerо 20:29, 8 cze 2013 (CEST)

Z przyjemnością wyjaśniam

[edytuj]

Odpowiedź na postawione pytania nie jest łatwa, gdyż zawierają one pewną tezę, ale postaram się tego nie zauważać. Proszę mi wybaczyć, że przejdę na formę ty, ale chciałbym uniknąć pan/i, a zwracanie się per dziecko też byłoby dla mnie niezręczne.
Zacznę więc może od tego, że przejrzałem dużo utworzonych przez ciebie haseł i mocno mnie zaciekawiły. Trzeba przyznać, że są ciekawe, bo wynikają ze źródeł niedostępnych w Internecie, a traktują o trochę zapomnianych (niesłusznie) filmach. Gdybyś jeszcze kiedyś zechciał obejrzeć te filmy po to żeby wrzucić jakieś cytaty z tych filmów to rezerwuję sobie bycie pierwszym czytelnikiem twojego wkładu. Daj znać :-)
Masz zupełną rację, że najważniejszy jest wkład merytoryczny, a kwestie porządkowe są drugorzędne, choć też jednak potrzebne. Skoro merytoryczne jest najważniejsze będę już skupiał się jedynie na odpowiedzi na merytoryczne pytania.
1. Wikicytaty to nie encyklopedia. Biogramy, informacje o temacie hasła itp. muszą być ograniczone do rozsądnego minimum. Dobrze również, żeby hasła z jednej kategorii były tak samo sformatowane.
2. Hasła dotyczące filmów powinny być pod właściwym tytułem, o ile kilka tytułów można uznać za właściwy, to pod najpopularniejszym.
3. Scenariusz filmu Barwy granatu napisał Paradżanow i dlatego usunąłem pozostałych rzekomych twórców. Usuwając wiedziałem, że Filmweb ma odmienne zdanie, ale moja wiedza bazowała na innych źródłach. Nie wiem kim był Martyn Shakhbazyan, ale wiem, że Suren Szachbazjan był operatorem, a Stepan Andranikjan zrobił scenografię do tego filmu. Głównie bazowałem na napisach rosyjskiej wersji "tyłówki", ale upewniłem się też w IMDB i Kinopoisk.
Jeżeli jeszcze w czymś będę mógł pomóc to proszę o sygnał (ale może w trochę delikatniejszej formie). Pozdrawiam Zerо αω 21:43, 26 sie 2013 (CEST)Odpowiedz

Cytat + prośba o pomoc

[edytuj]

Super, czuję się wyróżniony. :>

Korzystając z tej niebywałej okazji, że pojawiłaś się w projekcie i coś wyedytowałaś (i to w środku nocy!) może poproszę o pomoc, bo najstarsi górale nie wiedzą kiedyż to znowu się tu zjawisz zacna administratorko... Jak to mówią - trzeba łapać okazję za włosy zanim wyłysieje...

1. Szukałem informacji na stronach pomocy, ale nie znalazłem. O co chodzi ze stronami, które mają za duży rozmiar? Czy jest gdzieś zasada mówiąca o liczbie cytatów, które mogą się znajdować na stronie lub o tym ile bajtów powinna mieć strona?

2. Dlaczego na stronie głównej jest stale to samo w rubryce "Z najnowszych stron Wikicytatów"? Czy ktoś się tym w ogóle zajmuje? Tam są odnośniki do stron, które powstały w 2011. Chyba strona główna będąca wizytówką Wikicytatów powinna być nieco częściej aktualizowana? Dziecko Szczęścia (dyskusja) 09:42, 19 wrz 2013 (CEST)Odpowiedz

też się czuję wyróżniona :-) Super, że się interesujesz rubryką "Z najnowszych stron Wikicytatów", miłego edytowania! Jadwigadyskusja 15:45, 19 wrz 2013 (CEST)Odpowiedz

Re: Lili Marleen

[edytuj]
:-) Alessia, dyskusja 13:23, 27 lis 2013 (CET)Odpowiedz

Re: Rainer Werner Fassbinder

[edytuj]

Proszę uprzejmie. :-) Z wielką przyjemnością oglądam jego filmy. Alessia, dyskusja 14:26, 10 gru 2013 (CET)Odpowiedz

Mój brudnopis

[edytuj]
Masz nową wiadomość
Masz nową wiadomość
Witaj. Odpowiedziałem Ci na stronie dyskusji.

6birc (dyskusja) 17:35, 10 gru 2013‎ (CET)Odpowiedz

Odpowiedź

[edytuj]

Nawet jak nic nie piszę, to czytam zawsze na bieżąco, pozdrawiam, Jadwigadyskusja 02:28, 14 gru 2013 (CET)Odpowiedz

Rozmowa w barze: Edytuj śmiało ≠ kasuj śmiało

[edytuj]
Masz nową wiadomość
Masz nową wiadomość
Witaj. Odpowiedziałem Ci na stronie dyskusji.

6birc (dyskusja) 18:04, 16 gru 2013 (CET)Odpowiedz