Homoseksualizm: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 3 bajty ,  4 lata temu
m
drobne redakcyjne
(→‎Zobacz też: drobne redakcyjne)
m (drobne redakcyjne)
 
* Niektórzy homoseksualiści uważają, że to co oni robią jest ich prywatnym życiem. Lecz życie seksualne nie jest już prywatną sprawą, ponieważ dotyczy przeżycia narodu. To jest różnica między zawładnięciem światem a samozniszczeniem. Naród z dużą ilością dzieci może zawładnąć światem. Naród czysty rasowo z niewielką ilością dzieci stoi już jedną nogą w grobie, za pięćdziesiąt lub sto lat nie będzie już istniał. Dlatego też wszyscy musimy zrozumieć, że nie możemy tej chorobie pozwolić rozwijać się w Niemczech i musimy ją zwalczać… To jest bardzo ważne, abyśmy ich wytępili, nie z zemsty, ale z konieczności życiowej.
** Autor: [[Heinrich Himmler]], przemówienie z 1937
** Opis: przemówienie z 1937.
** Źródło: [http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,4902 Ilona Vijn-Boska ''Homoseksualizm w nazistowskich Niemczech'']
 
 
* Nikt tego nie rozumie, tej radości i tego szczęścia. Wszyscy myślą, że to polega na rżnięciu w dupę! A przecież już Sokrates wyłożył Alcybiadesowi, że nie na tym polega szczęście i radość, jakiej doznają dwaj mężczyźni z obcowania ze sobą. I przez tyle wieków nikt właściwie nie zrozumiał – i zawsze to interpretują przez gówno. Dlaczego człowiek musi być zawsze brudny?
** Autor: [[Jarosław Iwaszkiewicz]], ''Dzienniki 1956–1963'', wyd. Czytelnik, Warszawa 2007.
** Źródło: ''Dzienniki 1956–1963'', wyd. Czytelnik, Warszawa 2007
 
* Nonsensem jest nakaz związków heteroseksualnych, jeśli ktoś odnajduje szczęście w związkach z człowiekiem tej samej płci. W imię jakich wartości mielibyśmy zmuszać się do wyboru takiego związku erotycznego, który statystycznie częściej występuje?
23 944

edycje

Menu nawigacyjne