Sebastian Kaleta: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 886 bajtów ,  2 lata temu
drobne merytoryczne
(grafika)
(drobne merytoryczne)
** Źródło: [https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/popoludniowa-rozmowa/news-sebastian-kaleta-o-decyzji-tsue-nie-mamy-za-co-przepraszac-w,nId,3318770#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome Marcin Zaborski, ''Sebastian Kaleta o decyzji TSUE: Nie mamy za co przepraszać, wyrok marginalny''], rmf24.pl, 5 listopada 2019.
** Zobacz też: [[kryzys wokół Sądu Najwyższego w Polsce]], [[kryzys wokół Trybunału Konstytucyjnego w Polsce]], [[wymiar sprawiedliwości w Polsce]]
 
== O Sebastianie Kalecie ==
* To nie pierwszy raz, gdy z premedytacją próbują wprowadzić ludzi w błąd, ukrywając się za fałszywie przedstawionymi przepisami obcego prawa, w celu uzasadnienia oczywistych naruszeń zasady niezawisłości sądów, z oczywistym naruszeniem zarówno polskiej konstytucji, jak i prawa UE.
** Opis: reakcja na wypowiedź Sebastiana Kalety i podobne wypowiedzi przedstawicieli jego środowiska politycznego.
** Autor: [[Laurent Pech]]
** Źródło: [https://konkret24.tvn24.pl/polityka,112/nieuprawnione-eksperci-o-przywolywaniu-francuskich-i-niemieckich-przepisow-przy-projekcie-poslow-z-klubu-pis,993021.html ''"Nieuprawnione". Eksperci o przywoływaniu francuskich i niemieckich przepisów przy projekcie posłów z klubu PiS''], tvn24.pl, 13 grudnia 2019.
** Zobacz też: [[Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej]], [[Polska w Unii Europejskiej]]
 
{{SORTUJ:Kaleta, Sebastian}}

Menu nawigacyjne