Dyskusja użytkownika:Emman

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witamy w Wikicytatach! Dzięki, że zechciałeś poświęcić nieco swojego czasu, by poszerzyć i ulepszyć zawartość tego projektu. Mam nadzieję, że spodoba ci się tutaj i zostaniesz z nami na dłużej. Oto kilka stron, które mogą pomóc ci w początkach pracy na Wikicytatach:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, odwiedź strony pomocy, zadaj je w Barze lub na mojej stronie dyskusji. Pozdrawiam! TOR 09:34, 25 kwi 2006 (UTC)

P.S. Proszę o nie wstawianie linków do zewnętrznych serwisów przy każdym cytacie. To źle wygląda, dezorientuje czytelnika i nieprzyjemnie pachnie reklamą.

Edmund Bojanowski, formatowanie automatyczne[edytuj]

Witaj, zgłosiłam utworzoną przez Ciebie stronę na „Listę stron do usunięcia”, ponieważ obecnie na Wikicytatach nie akceptowane są cytaty bez źródła. San85 (dyskusja) 12:59, 13 sie 2014 (CEST)[odpowiedz]

  • Tak, niestety, taką przyjęliśmy zasadę i zgodnie z nią, artykuł usunęłam. Całą jego zawartość przeniosłam do Szuflady. Piszę niestety, bo artykuł ładnie wygląda, jest potrzebny i szkoda usuwać. Po uzupełnieniu źródeł możesz przywrócić go z powrotem. pozdrawiam serdecznie Jadwigadyskusja 19:27, 13 sie 2014 (CEST)[odpowiedz]
  • załatwione, dzięki, prosimy o więcej :-)
Witaj :)
Smile 2.jpg

Witamy w Wikicytatach! Dzięki, że zechciałeś/aś poświęcić nieco swojego czasu, by poszerzyć i ulepszyć zawartość tego projektu. Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i zostaniesz z nami na dłużej. Oto kilka stron, które mogą pomóc Ci w początkach pracy na Wikicytatach:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, odwiedź strony pomocy, zadaj je w Barze lub na mojej stronie dyskusji. Pozdrawiam Cię serdecznie!

Jadwigadyskusja 23:47, 19 sie 2014 (CEST)[odpowiedz]