Dyskusja użytkownika:Actagaudi

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Cześć, miło, że jesteś z nami :-)

Witaj :)
Smile 2.jpg

Witamy w Wikicytatach! Dzięki, że zechciałeś/aś poświęcić nieco swojego czasu, by poszerzyć i ulepszyć zawartość tego projektu. Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i zostaniesz z nami na dłużej. Oto kilka stron, które mogą pomóc Ci w początkach pracy na Wikicytatach:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, odwiedź strony pomocy, zadaj je w Barze lub na mojej stronie dyskusji. Pozdrawiam Cię serdecznie!

 Jadwigadyskusja 15:29, 5 lis 2007 (CET)Reply[odpowiedz]

Nie przejmuj się i pytaj, każdy z nas chętnie odpowie. Poza tym szybko się przekonasz, że nie jest to wszystko trudne :-) Co do kategorii: piszemy wszystkie, a więc: Neil Gaiman: brytyjski pisarz, brytyjski scenarzysta, pisarz fantasy, autor komiksów. Ale nie piszemy: Brytyjczycy, bo w drzewku kategorii jest to kat. nadrzędna - brytyjscy pisarze, brytyjscy scenarzyści znajdują się w kat. Brytyjczycy.
Jeśli wpisujesz się komuś do dyskusji, czy w Barze, podpisz się, proszę -z wiadomych względów. Podpisujemy się automatycznie, czterema tyldami: ~ Wówczas wyświetli się Twój nick i godzina.
pozdr. Jadwigadyskusja 15:54, 5 lis 2007 (CET)Reply[odpowiedz]

Podpis[edytuj]

Witam Cię na Wikicytatach.

Jadwiga prosiła żebym napisał kilka słów o tym jak się podpisywać....

Podpis generowany jest automatycznie. Jeśli na końcu tego co piszesz umieścisz ~~~~ (cztery tyldy) to przy zapisie zostanie to przetłumaczone na Twój podpis, datę i godzinę. Tylda jest w lewym górnym rogu klawiatury, pod klawiszem ESC (wpisuje się ją z wciśniętym klawiszem shift).

Inną metodą jest wciśnięcie guziczka Podpis powyżej okienka gdzie piszesz tekst do kogoś. Ten guziczek widoczny jest tylko w czasie gdy edytujesz - w czasie pisania. sp5uhe dyskusja edycje 16:49, 5 lis 2007 (CET)Reply[odpowiedz]

Neil Gaiman i jego cytaty[edytuj]

Hej! Usunęłam dodany przez Ciebie cytat o żonach (W Czarcim Prądzie nie ma ladacznic...) z haseł ogólnych (Żona, Mąż itp), ponieważ uważam, że nie jest on na tyle uniwersalny, żeby mógł być zrozumiały i użyteczny dla wszystkich, również dla tych, którzy nie znają książki. Do haseł ogólnych staraj się dodawać bardziej uniwersalne cytaty, tak jak ten o czasie - bardzo fajny :) Jeśli masz jakieś pytania, z chęcią pomogę. Pozdrawiam. Rinfanaiel - co myślisz? 09:52, 7 lis 2007 (CET)Reply[odpowiedz]

Wiesz co, z linkami zrób jak uważasz, ale ja myślę że te linki mogą zostać, bo czasami zdaża się tak, że coś linkujemy jednostronnie, a w końcu w tym cytacie coś o specyficznej grupie kobiet i o mężczyznach jest :) A odnośnie hasła ladacznica, zacznij proszę, może ktoś podrzuci kolejne cytaty :) btw. właśnie przed chwilą znalazłam jeszcze:
  • Każdy mężczyzna biorący kobietę w czasie pierwszych paru godzin flirtu uważany jest zazwyczaj za zabójczego uwodziciela, a każda kobieta oddająca się świeżo poznanemu mężczyźnie uchodzi za ladacznicę.

Od razu można dodać:) Pozdrawiam, Rinfanaiel - co myślisz? 15:28, 8 lis 2007 (CET)Reply[odpowiedz]