Przejdź do zawartości

Ben Klassen

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów

Ben Klassen (1918–1993) – amerykański polityk i działacz skrajnie prawicowy, założyciel rasistowskiego ugrupowania Światowy Kościół Twórcy.

Biblia Białego Człowieka

[edytuj]

(tłum. Ruch Twórczości)

 • Fakt jest taki, że nikt nie wie w jaki sposób powstał ten ogromny i rozległy Wszechświat, i po prawdzie nikt nie wie nawet czy w ogóle był jakiś początek, czy może Wszechświat istniał od zawsze i będzie istniał w nieskończoność. Jako, że na obecnym poziome rozwoju ludzkiej cywilizacji nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób powstał Wszechświat i czy kiedykolwiek miał w ogóle swój początek, nie uważamy żeby na nas ciążyła konieczność udzielania odpowiedzi na to pytanie. Wyjaśnianie tej zagadki nie ma również związku z przetrwaniem i dobrobytem Białej Rasy.
 • Naszym celem jest odsunięcie Żydów od władzy i wyrzucenie ich z naszych ziem do Izraela lub jakiejkolwiek innej części świata, którą sobie obiorą za dom (być może nawet Madagaskar), nie ograbiając jednak jej mieszkańców z ich dorobku i własności.
 • Nie czcimy niczego i nikogo. Uważamy, że idea „czczenia” jest poniżająca. Jest to równoznaczne z obniżaniem własnej wartości w stosunku do czczonego obiektu, obojętne czy jest on zmyślony czy rzeczywisty. Przez tysiące lat ludzie idiotycznie czcili koty, krowy, słońce, kamienie, strachy i duchy wszelkiego rodzaju.[...] Uważamy, że jest to głupia praktyka zakorzeniona w prymitywnych przesądach i niechlubna pozostałość po dzikiej przeszłości ludzkości.
 • Program Ruchu Twórczości mówi, by poszerzać Białą Rasę i wypierać błotne rasy bez konieczności wdawania się w otwarty konflikt lub zabijania kogokolwiek. Robiąc to, naśladujemy jedynie tę samą zasadę, która przyświecała kolonizacji i ekspansji Ameryki w kierunku zachodnim. Podczas tej wielkiej i produktywnej dla Białej Rasy epoki, posuwaliśmy się dalej na zachód zasiedlając ziemie zamieszkałe przez podrzędne ludzkie podgatunki zwane Indianami. Po drodze zdarzyło się co prawda kilka pomniejszych konfliktów, lecz nie sposób ich nazwać otwartą wojną czy też eksterminacją.
 • To kwestia zdecydowania, czy chcesz, aby Twoje piękne i inteligentne Białe potomstwo przetrwało i zasiedliło tą planetę, czy raczej wołałbyś je widzieć wtopione w masę błotnych ras. W tym drugim przypadku całe piękno, kultura i cywilizacja zanikną. Im bardziej pomagamy błotnym rasom rozprzestrzeniać się i mnożyć, tym bardziej ograbiamy nasze przyszłe pokolenia z żywności, przestrzeni życiowej i egzystencji na Ziemi. Co więcej, jest to dokładnie to, czego doświadczamy obecnie ze strony błotnych ras.
 • Wierzymy, że posiadanie sceptycznego i dociekliwego umysłu nie jest przywarą, a bycie naiwnym i przesądnym nie jest cnotą.

Biała Książeczka

[edytuj]

(tłum. Ruch Twórczości)

 • Bez Białej Rasy jakakolwiek wyższa kultura lub cywilizacja jest niemożliwa.
 • Chrześcijański „tamten świat” jest tak nieistniejący, jak świat nieprzytomnego narkomana.
 • Jeżeli Biała Rasa nie jest warta ocalenia, to co jest?
 • Nie darzymy tolerancją wierzeń innych ludzi, jeżeli ubliżają one naszemu intelektowi.
 • Pamiętajcie: Diabelską obsesją żydowskiego spisku jest, aby nie urodziło się już żadne Białe Dziecko.
 • Żydzi, będąc najgłośniejsi w oskarżaniu o rasizm, są największymi fanatycznymi rasistami.

Odwieczna Religia Natury

[edytuj]

(tłum. Ruch Twórczości 2010–2011)

 • Albo Biała Rasa się zgromadzi i zjednoczy w niedalekiej przyszłości, następnie wygrywając świat dla siebie, albo zostanie zniszczona przez kolorowe rasy.
 • Apostołowie, jak również człowiek rzekomo nazywający się Chrystusem, wszyscy byli pochodzenia żydowskiego. Dziwne jednak, że nigdy nie wepchnęli swoich samobójczych idei Żydom. Wręcz przeciwnie, zrzucili je na największą cywilizację Starożytności – Rzymian.
 • Biały Człowiek nie kolonizuje już Afryki. To Afrykanie i Azjaci kolonizują jego ziemie.
 • Chcemy zjednoczyć wszystkich naszych dobrych ludzi i spotęgować tą energię. Zjednoczona i zorganizowana Biała Rasa jest dziesięć razy potężniejsza niż reszta świata razem wzięta.
 • Człowiek jest również istotą stworzoną przez Naturę. On również został obdarzony przez Naturę specjalnym programem mającym na celu przetrwanie i rozmnażanie się. On również ma swoich naturalnych wrogów i niezaprzeczalnym jest to, że największymi wrogami Białego Człowieka są inne podgatunki człowieka, mianowicie Żydzi i inne kolorowe rasy.
 • Człowiek poznał do tej pory miliony tajemnic Natury i stale odkrywa coraz więcej jej praw, a dzięki pomocy technologii rozumie je coraz lepiej. Można bezpiecznie stwierdzić, że pomimo iż ludzkość będzie się nadal szybko rozwijać, to pozna jedynie małą część wszystkich praw Natury.
 • Faktem jest, że człowiek jest istotą społeczną i tak jak wiele innych gatunków w Przyrodzie, zawdzięcza swoje istnienie i swój ogromny postęp temu, że jest w stanie się organizować wspólnie z innymi, tworząc efektywnie pracujące społeczeństwo.
 • Faktem jest, że mieszanie ras to zbrodnia przeciwko Naturze. Jest to niezdrowe i Natura nie czeka długo, by zemścić się na tych, którzy łamią jej prawa.
 • Gatunki człowieka również zostały wyposażone przez Naturę instynktem, który nakazuje oddzielać się od innych oraz mieć dzieci i żyć w społeczeństwie tylko ze swoim własnym podgatunkiem. Każdy z nich ma naturalny instynkt, by zachować własny podgatunek chroniąc go, walcząc o niego i broniąc go przed wszystkimi rasami, które uzna za wrogie.
 • Gdy spojrzysz na potężne przedsiębiorstwo, które włada dziś Twoim życiem w Twoim Białym kraju, musisz zadać sobie pytanie: czyj to jest rząd? Kto przez ciągłe podwyżki podatków, okrada nas rokrocznie z naszych ciężko zarobionych pieniędzy? Kto promuje rozmnażanie i rozprzestrzenianie się błotnych ras na naszych ziemiach? Kto puszcza płazem ich stale wzrastającą przestępczość? Tak, to nasze „demokratycznie wybrane” rządy ograbiają Białych mężczyzn i Białe kobiety z ich ciężko zarobionych pieniędzy i przeznaczają je na kolorowe zwierzęta, wspomagając w ten sposób ich rozmnażanie się, rozrost przestępczości, anarchię i rozpad, które rozrywają serca naszych, niegdyś pięknych, dużych miast.
 • Inaczej sprawa wygląda z komunizmem – żydowskim wypaczeniem socjalizmu, zaprojektowanym nie po to, aby budować dla wspólnego dobra, lecz by zniszczyć narody Białych Ludzi, ich kraje i cywilizację.
 • Jaka inna rasa chociażby zbliżyła się do takiego poziomu kreatywności, osiągnięć i produktywności? Żadna. Bez wyjątków. Żadna nawet się do tego stanu nie zbliżyła, a wręcz przeciwnie – czarny człowiek z Afryki nigdy nawet nie wynalazł koła.
 • Jestem dumnym członkiem Białej Rasy i jestem wdzięczny Naturze za to, że obdarzyła mnie przywilejem należenia do jej najwybitniejszego i najbardziej zaawansowanego gatunku.
 • Jeżeli jesteśmy dość uważni, to naszej uwadze nie umknie jeden niesamowicie ważny i nadrzędny fakt, mianowicie, że Natura rządzi się prawami. Krajobraz może ulec zmianie, lecz prawa Natury są niezmienne. Są one wieczne, niezmienne i były takie od zawsze.
 • Każde stworzenie, obojętne czy jest to ssak, ryba czy owad, ma zakodowany naturalny instynkt skłaniający go do utrwalania własnego gatunku, wyłącznie własnego gatunku. Jest to coś, co my, Biała Rasa, także posiadamy, lecz jest to zagrożone i zacierane przez sztuczne, obce wpływy.
 • Każdy gatunek jest kompletnie nieczuły, jeśli chodzi i przetrwanie innych gatunków, a Natura mówi każdemu z nich by rozmnażał się i rozwijał do granic swych możliwości. Miłość i czułość są zarezerwowane wyłącznie w stosunku do własnego rodzaju.
 • Mimo, że nasza religia jest nowa, prawa w niej zawarte nie są nowe, nie zostały też one wymyślone przez nas. Przeciwnie, my jedynie ubraliśmy w słowa to, co od zarania dziejów Natura w swej nieskończonej mądrości przeznaczyła dla przetrwania wszystkich swych stworzeń.
 • Nasza religia jest zatem stworzona, by być w harmonii z tym, co chce nam dać Natura. Nasza religia powstała, aby pomóc promować, propagować, rozmnażać i udoskonalać Białą Rasę we wszystkim. Nie ma bardziej szczytnego celu, ani bardziej wzniosłej religii niż ta, która przyczynia się do podtrzymywania i poprawy najdoskonalszego dzieła Natury – Białej Rasy.
 • Natura gardzi kundleniem i mieszaniem gatunków i ras. Obdarzyła ona wszystkie gatunki i podgatunki instynktownym popędem do krzyżowania się jedynie z przedstawicielami swego własnego rodzaju.
 • Natura mówi każdemu swemu stworzeniu: jesteś obdarzony pewnymi charakterystycznymi dla ciebie cechami po to, by poszerzać swój rodzaj, przedłużać go i bronić, bez względu na wszystko.
 • Nawet najbardziej zacofane dzikusy zdają sobie sprawę z kluczowego znaczenia gruntów, przestrzeni i terytorium, na którym ich pokolenia mogą żyć i przetrwać.
  • Opis: na temat przestrzeni życiowej.
  • Zobacz też: terytorium
 • Nie, żaden z gatunków nie realizuje idiotycznego programu współczucia dla szumowin, słabszych i podrzędnych. Żaden, oprócz Białej Rasy.
 • Nie sposób uznać Karola Marksa za wielkiego pisarza, czy wielkiego myśliciela. Jego słynne dzieło „Das Kapital” jest tak rozwlekłe i tak nudne, że praktycznie jest niemożliwe do przeczytania. Pomimo faktu, że jest ono bardzo reklamowane przez żydowską sieć propagandy i niezwykle promowane przez międzynarodowe żydostwo, książka ta została przeczytana przez niewielu i po dziś dzień jest bardzo rzadko czytana.
 • Niestety, Biała Rasa, która ma najwięcej do stracenia, w swojej historii niedbale strzegła najcenniejszego daru Natury – swoich genów. Podczas, gdy była tak znakomita jeśli chodzi o naukę praw fizyki, botaniki, zoologii, czy technologii, z jakiegoś dziwnego powodu była tak ślepa w stosowaniu tych praw Natury do własnego gatunku.
  • Zobacz też: gen
 • Niestety, większość Białych intelektualistów nie jest w stanie odróżnić socjalizmu jako takiego od jego wypaczonej formy, a mianowicie żydowskiego komunizmu. Niestety, Biała Rasa w swej ignorancji klasyfikuje komunizm i socjalizm razem, jako bliźniacze zło i uważa, że jeśli jesteś socjalistą, to jesteś pobratymcem komunistów. To fałszywe i zwodnicze.
 • Niezaprzeczalnym faktem jest że podlegamy prawom Natury tak samo jak wszystkie inne żywe stworzenia i albo podporządkujemy się tym prawom i będziemy żyć w zgodzie z nimi, albo Natura pozbędzie się nas tak samo jak wielu innych gatunków np. ptaka Dodo i dinozaurów.
 • Nigdzie w świecie Przyrody silniejszy, nadrzędny gatunek nie cofa własnego rozwoju i ekspansji w akcie poszanowania dla słabszego i podrzędnego gatunku. Między gatunkami nie ma litości, lecz toczy się walka na śmierć i życie.
 • Po przestudiowaniu historii, stało się dla mnie jasne, że Rzym, który wytworzył wspaniałą cywilizację, podbił ówcześnie znany świat i stał się niekwestionowaną potęgą, zaczął się kruszyć i rozpadać po tym, jak dotknęła go chrześcijańska zaraza.
 • Podczas gdy tzw. „pogańscy” Rzymianie wznieśli wspaniałą cywilizację i światowe imperium, „chrześcijańscy” Rzymianie wszystko to zdegenerowali i zrujnowali, pogrążając Białą Rasę na 1000 lat w Ciemnych Wiekach.
  • Opis: na temat wpływu religii chrześcijańskiej na Cesarstwo Rzymskie.
  • Zobacz też: chrześcijaństwo
 • To my, Biała Rasa, posiadamy takie chwalebne dziedzictwo i taką znakomitą historię, że każdy z nas powinien tryskać dumą.
 • W walce Białego Człowieka kluczowe jest odzyskanie kontroli nad swoim przeznaczeniem, tak aby sprawować kontrolę na jak największą ilością przedsiębiorstw. Obecnie to Żyd zdecydowanie dominuje w dziedzinie biznesu, podobnie jak w wielu ośrodkach nerwowych władzy.
 • Wiemy jedynie, że Natura jest ciągle taka sama i ciągle się zmienia zarazem.
 • Wierzymy, że najwyższym prawem Natury jest prawo gatunku do przetrwania, ekspansji i postępu.
 • Wierzymy, że religia, która jest szkodliwa dla przetrwania rasy, jest złą religią, a religia, która sprzyja przetrwaniu, ekspansji i postępowi rasy, która ją wyznaje, jest dobrą religią.
 • Z naszych obserwacji wynika, że Natura brzydzi się mieszaniem gatunków. Nigdzie w królestwie Natury nie znajdziemy różnych gatunków, które się ze sobą krzyżują i mieszają geny. Nie tylko widzimy, że różne gatunki – na przykład ptaków – nie krzyżują się ze sobą, ale także ich podgatunki tego nie robią mimo, że czasami żyją w tym samym lesie, w tym samym środowisku.
 • Ze wszystkich milionów stworzeń, które zamieszkiwały Ziemię przez te wszystkie wieki jej istnienia, żadne nigdy nie dorównało Białej Rasie.
 • Żydzi są mistrzami podziałów, a teoria dzielenia i rządzenia została dopracowana przez nich do perfekcji. Istnieje kilka sposobów dzielenia ludzkości – płeć, grupy wiekowe, religie, narody i różne inne, ale Karol Marks postanowił podzielić ją na „burżuazję i proletariuszy”.

Rewolucja wartości poprzez religię

[edytuj]

(tłum. Ruch Twórczości)

 • Jesteśmy dumni, że nie wierzymy w żydowskie, chrześcijańskie czy jakiekolwiek inne straszydła, tak samo, jak jesteśmy dumni, że nie wierzymy w św. Mikołaja, Babcię Gąskę, krasnoludki, wróżki itp. Nie wierzymy w żaden z tych bzdurnych nonsensów, gdyż nie ma cienia dowodów, świadczących o istnieniu któregokolwiek z nich.
 • Nigdy nie ufaj chrześcijaninowi. Ktoś kto okłamuje samego siebie, będzie raz po raz okłamywał innych.
 • W tym miejscu chciałbym zwrócić się do każdego Białego Człowieka, aby zadał sobie pytanie: co jest tak wspaniałego w „głębokiej wierze” w przekonania, które nie mają nic wspólnego ani z faktami ani z logiką? Na przykład, czy człowiek rozumny może czuć coś prócz żalu i pogardy wobec Hindusa, który upiera się przy tym że krowy są święte? Albo wobec chrześcijanina, który wierzy w duchy w niebie, których nikt nigdy nie zbadał organoleptycznie? [...] My, Twórcy, jesteśmy zmęczeni uganianiem się z idiotami odpływającymi w tego typu fantazje i oczekującymi, że będziemy „szanować ich wierzenia”.

Zdrowe Życie

[edytuj]

(tłum. Ruch Twórczości)

 • Nie wierzymy, że zażywanie „lekarstw”, narkotyków lub chemikaliów ma jakąkolwiek uzdrawiającą lub terapeutyczną wartość. W rzeczywistości, wszystkie lekarstwa, narkotyki oraz chemikalia są trujące oraz toksyczne dla ludzkiego organizmu. Dodatkowo, na tej samej zasadzie, nie wierzymy w spożywanie witamin, minerałów, lub dodatków enzymatycznych (wszystko powinno być dostarczane przez normalny pokarm), ani w używanie sztucznych barwników, konserwantów, ani rafinowanego lub modyfikowanego genetycznie jedzenia.
 • Silnie wierzymy w praktykowanie postu, jako najlepszego sposobu oczyszczenia ciała z akumulowanych trucizn oraz toksyn. Jesteśmy przekonani, że post jest najbardziej naturalnym i efektywnym sposobem, do jakiego organizm jest zdolny, aby przezwyciężyć wiele różnych chorób, przywracając się z powrotem do zdrowia.