Dyskusja użytkownika:Janeksad: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(→‎Jan Bosko: nowa sekcja)
 
Cześć, mógłbyś korzystać z przycisku podgląd zmian, żeby nie wykonywać aż tylu edycji? Dodajesz cytat i klikasz opublikuj, a to zupełnie niepotrzebnie, bo tylko utrudnia sprawdzanie edycji przez innych. Dziękuję, [[Użytkownik:Incognityzm|Incognityzm]] ([[Dyskusja użytkownika:Incognityzm|dyskusja]]) 13:22, 16 mar 2019 (CET)
 
== Ad:Życie pośmiertne ==
 
;[https://pl.wikiquote.org/w/index.php?title=%C5%BBycie_po%C5%9Bmiertne&curid=63308&diff=496502&oldid=496473#bodyContent Ad:Życie pośmiertne]
Przepraszam najmocniej, ale nie widzę związku tych ilustracji z tematem „Życie pośmiertne”. Przejrzałem odpowiednie hasła w kilku wersjach Wikipedii i sprawdziłem tamtejsze grafiki, ale pokazują one głównie niebo albo piekło, ewentualnie świetlisty tunel – nawet te wydały mi się nieodpowiednie. A wieczerza w Emaus ma już tak odległy związek z życiem pośmiertnym, że nie widzę sensu utrzymywania takiej grafiki. Nie chcę wycofywać tej edycji, bo wiem, jak frustrujące to jest dla osoby edytującej, ale proponowałbym przemyśleć w ogóle potrzebę ilustrowania tego hasła. [[Użytkownik:Maitake|Maitake]] ([[Dyskusja użytkownika:Maitake|dyskusja]]) 20:31, 9 maj 2019 (CEST)

Menu nawigacyjne