Dyskusja użytkownika:Vvilczur

From Wikicytaty
Jump to navigation Jump to search

Witamy w Wikicytatach! To wspaniale, że chcesz poświęcić nieco swojego czasu, by poszerzyć i ulepszyć zawartość tego projektu. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i zostaniesz z nami na dłużej. Oto kilka stron, które mogą pomóc Ci w początkach pracy na Wikicytatach:

Smile 2.jpg

Przed dokonaniem edycji poznaj zasady i zobacz, do czego służy opis zmian.

Jeśli nie jesteś pewien (pewna), czy dobrze rozumiesz zasady i zalecenia, nie eksperymentuj w przestrzeni głównej! Służy do tego brudnopis.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące edytowania artykułów na Wikicytatach, śmiało zadaj je na mojej stornie dyskusji lub w Barze ( : Jos. 15:36, 25 lip 2009 (CEST) dyskusja

Erik von Kuehnelt-Leddihn[edit]

Witaj! To wspaniale, że chcesz poświęcić nieco swojego czasu, by poszerzyć i ulepszyć zawartość tego projektu. Twoja edycja została jednak cofnięta, ponieważ obecnie nie dodajemy cytatów bez wskazania wiarygodnego źródła. Jeśli ponownie zechcesz dodać cytat, proszę, zapoznaj się z zasadami i pamiętaj o podawaniu źródeł. Alessia, dyskusja 20:04, 26 kwi 2011 (CEST)

Witaj!

Dziękuję za informacje, poprawiłem artykuł i dodałem źródło, proszę tylko informacje, w którym miejscu umieścić nazwisko tłumacza tekstu (Tomasz Gabiś).

Hej, umieściłam nazwisko tłumacza pod nagłówkiem. Odpisuj raczej na stronie dyskusji użytkownika, który do Ciebie pisze, wtedy na pewno zobaczy Twoją wypowiedź. W celu uzyskania podpisu pod wypowiedzią wstawiamy cztery tyldy (~~~~). Pozdrawiam i życzę wielu ciekawych edycji. Alessia, dyskusja 22:37, 26 kwi 2011 (CEST)

Ernst Jünger[edit]

Witaj, fajnie, że dodajesz kolejne cytaty, ale bardzo proszę o niekorzystanie przy tym z blogów i niepodawanie blogów jako źródła. To nie jest źródło akceptowane w Wikicytatach (z wyjątkiem blogów osób publicznych). Alessia, dyskusja 12:42, 21 gru 2012 (CET)