Dyskusja użytkownika:Pluskotka

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Witaj :)
Smile 2.jpg

Witamy w Wikicytatach! Dzięki, że zechciałeś/aś poświęcić nieco swojego czasu, by poszerzyć i ulepszyć zawartość tego projektu. Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i zostaniesz z nami na dłużej. Oto kilka stron, które mogą pomóc Ci w początkach pracy na Wikicytatach:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, odwiedź strony pomocy, zadaj je w Barze lub na mojej stronie dyskusji. Pozdrawiam Cię serdecznie!

Rinfanaiel - co myślisz? 17:14, 26 kwi 2008 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

Witam :)[edytuj]

Jeszcze wiele muszę się nauczyć, bo choć często korzystam z tego serwisu to raczej jako zwykły użytkownik a nie twórca. :) Zawitałam tu z potrzeby zdobywania cytatów na mój blog. Bo właśnie cytaty są na nim tematami notek. Mika Waltari to co prawda mój drugi artykuł, ale miło że zostałam zauważona. :) Pozdrawiam, Pluskotka.

hej! w razie pytań służę pomocą:) Na początek dwie ważne sprawy - jeżeli odpowiadasz komuś, to nie rób tego we własnej dyskusji, bo przy dużej ilości edycji może się zdarzyć że nikt tego nie zauważy i nie przeczyta - odpisujemy zawsze w czyjejś dyskusji. Druga sprawa, to podpisywanie swoich wypowiedzi na stronach dyskusji, robimy to wstawiając 4 tyldy (~~~~), które po zapisaniu wiadomości automatycznie zamienią się na Twój podpis. Pozdrawiam serdecznie, Rinfanaiel - co myślisz? 16:07, 27 kwi 2008 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]
Jak ja jeszcze mało wiem o tym serwisie. :)

Pluskotka 19:57, 27 kwi 2008 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

Dodałaś bardzo sympatyczny cytat. Niestety, z błędnym autorem i tytułem. Jako autora nie podajemy wykonawcy piosenki, lecz autora tekstu. Fragment, który zacytowałaś, pochodzi z piosenki Radość najpiękniejszych lat (zob. tekst), której tekst napisali Janusz Kondratowicz i Wojciech Jagielski (zob. informacje o piosence). Proszę na przyszłość sprawdzać, skąd pochodzi zamieszczany cytat i kto jest jego autorem. Anna Jantar chyba w ogóle nie pisała tekstów piosenek. Alessia, dyskusja 14:39, 22 gru 2010 (CET)Odpowiedz[odpowiedz]