Dyskusja użytkownika:MyBallzAreMagic

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witamy w Wikicytatach! To wspaniale, że chcesz poświęcić nieco swojego czasu, by poszerzyć i ulepszyć zawartość tego projektu. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i zostaniesz z nami na dłużej. Oto kilka stron, które mogą pomóc Ci w początkach pracy na Wikicytatach:

Smile 2.jpg

Przed dokonaniem edycji poznaj zasady i zobacz, do czego służy opis zmian.

Jeśli nie jesteś pewien (pewna), czy dobrze rozumiesz zasady i zalecenia, nie eksperymentuj w przestrzeni głównej! Służy do tego brudnopis.

Alessia, dyskusja 15:42, 13 sie 2012 (CEST)[odpowiedz]

Tupac Shakur[edytuj]

  • Radze na początek zapoznać się z zasadami. Każdy cytat powinien być opatrzony wiarygodnym źródłem. Twoja edycja nie spełniała tego warunku i z tego powodu ją cofnęłam. Obecność wulgaryzmów nie miała nic do rzeczy. Dodaj cytat z wiarygodnym źródłem, a gwarantuje, że będzie mi wisiała jego treść. San85 (dyskusja) 20:11, 25 maj 2016 (CEST)[odpowiedz]
    • Po pierwsze: podanie sytuacji, w jakiej wypowiedziano dane słowa, to opis, a nie źródło. Po drugie: może i „jest to wiedza którą posiada każdy kto chodź trochę sie zainteresował Pac'iem”. Tyle, że nie każdy użytkownik WC interesuje się tym konkretnym artystą, a więc nie każdy posiada wiedzę na jego temat. Po trzecie: skoro ty dodajesz cytat, to na tobie spoczywa obowiązek podania źródła. Nikt nie ma obowiązku szukać go za ciebie.
      Powtórzę jeszcze raz, jeśli dodajesz cytat, zadbaj, aby był on uzupełniony o wiarygodne źródło. San85 (dyskusja) 16:26, 26 maj 2016 (CEST)[odpowiedz]

To może zrozum, że tam nie ma żadnych źródeł. Idąc Twoim tokiem myślenia trzeba by usunąć cały artykuł. Jedyne źródło jakie występuje w całym artykule zostali zreszta zamieszczone przeze mnie!!! Prosze przestań być zwyczajnie upierdliwa. Dzięki pozdrawiam.