Dyskusja użytkownika:Goku122

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Witaj :)
Smile 2.jpg

Witamy w Wikicytatach! Dzięki, że zechciałeś/aś poświęcić nieco swojego czasu, by poszerzyć i ulepszyć zawartość tego projektu. Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i zostaniesz z nami na dłużej. Oto kilka stron, które mogą pomóc Ci w początkach pracy na Wikicytatach:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, odwiedź strony pomocy, zadaj je w Barze lub na mojej stronie dyskusji. Pozdrawiam Cię serdecznie!

Rinfanaiel - co myślisz? 22:06, 24 sie 2009 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

sortowanie[edytuj]

Jeżeli chcesz, aby cytaty w artykule zostały posegregowane chronologicznie, wstawiaj na początku szablon {{chronologiczny}}. Dzięki temu inni użytkownicy nie będą niszczyć tego układu.
Powinieneś też wiedzieć, że na Wikicytatach przyjęte jest alfabetyczne sortowanie cytatów. W praktyce jest to o wiele wygodniejsze, bo inni użytkownicy mogą nie znać chronologii dodawanych przez siebie cytatów, więc utrzymanie tego hasła w porządku może zająć Ci wiele czasu, który może warto byłoby poświecić na coś pożyteczniejszego ; ) Jos. - dyskusja 14:39, 30 sie 2009 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

Nie ma za co, taka już moja rola :) Jeśli masz jakieś pytania, zapraszam na moja dyskusję. Poszperaj też w Wikicytaty:Portal społeczności, znajdziesz tam wiele pomocnych rad. Jos. - dyskusja 09:31, 31 sie 2009 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]