Dyskusja użytkownika:Darkness2407

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witamy w Wikicytatach! To wspaniale, że chcesz poświęcić nieco swojego czasu, by poszerzyć i ulepszyć zawartość tego projektu. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i zostaniesz z nami na dłużej. Oto kilka stron, które mogą pomóc Ci w początkach pracy na Wikicytatach:

Smile 2.jpg

Przed dokonaniem edycji poznaj zasady i zobacz, do czego służy opis zmian.

Jeśli nie jesteś pewien (pewna), czy dobrze rozumiesz zasady i zalecenia, nie eksperymentuj w przestrzeni głównej! Służy do tego brudnopis.

Madeline 7 ^.^ dyskusja 22:52, 10 lut 2013 (CET)[odpowiedz]

The Bill[edytuj]

Witaj, miło, że poświęcasz czas na tworzenie nowych artykułów, ale jeśli nie będą one zgodne z zasadami obowiązującymi na Wikicytatach, to mogą zostać one usunięte. A wtedy twoja praca pójdzie na marne.

  1. W projekcie dużą wagę przywiązuje się do poszanowania praw autorskich. W związku z tym należy podawać autora cytatu. W przypadku piosenki autorem słów nie musi być jej wykonawca i bardzo często jest to inna osoba. W związku z tym w miarę możliwości uzupełnij autorów dodanych cytatów.
  2. Kolejna kwestia to wygląd artykułu. Należy stosować się do przyjętych na Wikicytatach zasad formatowania artykułów. Najprościej po prostu bazować na dostępnych schematach stron. Jak taka strona ma wyglądać znajdziesz tutaj: Wikicytaty:Schematy stron.

Tutaj masz przykład jak taka strona z cytatami zespołu mogłaby wyglądać: Varius Manx. Pozdrawiam :) San85 (dyskusja) 18:40, 11 lut 2013 (CET)[odpowiedz]