Dyskusja użytkownika:CiociaDobraRada

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Antoni Dydycz

Fajnie, że przyłączyłaś się do Wikicytatów, ale musiałam cofnąć Twoją edycję z braku wiarygodnego i weryfikowalnego źródła (link do wiarygodnej strony internetowej lub adres bibliograficzny do rzetelnej publikacji, ewentualnie dane o programie telewizyjnym lub audycji radiowej). To, co podałaś, jako źródło może być opisem, nie zaś źródłem, które akceptujemy w Wikicytatach. Pozdrawiam i zachęcam do przestudiowania zasad. Alessia, dyskusja 11:41, 27 kwi 2013 (CEST)

Jan Paweł II

Zmiany, których dokonałaś, były nie na miejscu. Uprzejmie proszę o niedokonywanie nieprzemyślanych edycji. Alessia, dyskusja 15:54, 14 maj 2013 (CEST)

I raz jeszcze – bardzo proszę o niedokonywanie nieprzemyślanych edycji, w przeciwnym razie Twoje konto ponownie zostanie zablokowane, tym razem na dłużej. Oola11 (dyskusja) 00:35, 2 kwi 2014 (CEST)

Blokada

Usuwanie stron to kolejny wandalizm z Twojej strony. Z powodu szkodliwych edycji nakładam 2-tygodniową blokadę. Alessia, dyskusja 21:01, 15 maj 2013 (CEST)

Widzę, że poprzednia blokada niczego Cię nie nauczyła. Za dalsze szkodliwe edycje (wypisywanie głupot i tworzenie haseł rażąco niezgodnych z zasadami) blokuję Cię ponownie, tym razem na miesiąc. Proszę zastanów się nad swoimi działaniami. Alessia, dyskusja 14:07, 14 cze 2013 (CEST)
Jaką mogę mieć gwarancję, że kolejne edycje będą miały sens i nie będą szkodziły projektowi? Alessia, dyskusja 17:18, 15 cze 2013 (CEST)

Blokada - recydywa

Ostatnia edycja to niewyszukany wandalizm. Jestem zupełnie niechętny blokowaniu użytkowników, ale ponieważ wielokrotnie zwracano ci uwagę i już dwukrotnie blokowano, to dla ochrony treści dokonuję tego kolejny raz. Długość blokady 3 miesiące. Zerо πiσ 22:44, 17 cze 2018 (CEST)