Dyskusja użytkownika:Amtravox

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witamy w Wikicytatach! To wspaniale, że chcesz poświęcić nieco swojego czasu, by poszerzyć i ulepszyć zawartość tego projektu. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i zostaniesz z nami na dłużej. Oto kilka stron, które mogą pomóc Ci w początkach pracy na Wikicytatach:

Smile 2.jpg

Przed dokonaniem edycji poznaj zasady i zobacz, do czego służy opis zmian.

Jeśli nie jesteś pewien (pewna), czy dobrze rozumiesz zasady i zalecenia, nie eksperymentuj w przestrzeni głównej! Służy do tego brudnopis.

Maitake (dyskusja) 12:17, 20 cze 2019 (CEST)

Tadeusz Żelechowski[edytuj]

W tym haśle brak autora cytowanych wypowiedzi. Podane jest źródło, z którego je zaczerpnięto, ale brak osoby, która te słowa wypowiedziała. Jeśli pochodzą one od autora tej książki, to należy go umieścić w części Autor, a nie Źródło. Brak wskazania autora cytatu dyskwalifikuje hasło całkowicie. Maitake (dyskusja) 12:17, 20 cze 2019 (CEST)

  • Wycofuję w całości, zupełnie wyłączyłem myślenie, jak spoglądałem na to hasło. Przepraszam. Maitake (dyskusja) 12:19, 20 cze 2019 (CEST)

Napad UPA na pociąg osobowy na trasie Bełżec-Rawa Ruska[edytuj]

Trzy cytaty w tym haśle pochodzą jakoby z książki Partyzancki kraj, ze stron 375–377. Ponieważ żaden z nich nie jest na tyle długi, by się rozciągać na trzy strony, zakładam, że rozpoczynają się na stronie 375, na stronie 376 jest coś innego (np. całostronicowa ilustracja), a dokończenie jest na stronie 377. Jednak trudno mi sobie wyobrazić taki układ książki, w którym wszystkie trzy te cytaty zajmują to samo miejsce i ciągną się poprzez te trzy strony. Musi tu być jakiś błąd w podaniu źródła. Maitake (dyskusja) 14:21, 20 cze 2019 (CEST)