Dyskusja użytkowniczki:Iwona~plwikiquote

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Tadeusz Żuczkowski[edytuj]

Cześć. Ten projekt nie jest encyklopedią, choć wygląda podobnie do Wikipedii - wykorzystuje to samo oprogramowanie. Tutaj gromadzimy cytaty z wypowiedzi znanych osób, literatury. Artykuł encyklopedyczny powinnaś wstawić na tę stronę. Uzupełnij proszę artykuł Tadeusz Żuczkowski o znane, ważne cytaty z wypowiedzi tego Pana, najlepiej pochodzące z wypowiedzi prasowych lub z książek. Strony bez cytatów są usuwane. sp5uhe dyskusja edycje 09:51, 15 mar 2009 (CET)

Powitanie[edytuj]

Witaj :)
Smile 2.jpg

Witamy w Wikicytatach! Dzięki, że zechciałeś/aś poświęcić nieco swojego czasu, by poszerzyć i ulepszyć zawartość tego projektu. Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i zostaniesz z nami na dłużej. Oto kilka stron, które mogą pomóc Ci w początkach pracy na Wikicytatach:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, odwiedź strony pomocy, zadaj je w Barze lub na mojej stronie dyskusji. Pozdrawiam Cię serdecznie!Tadeusz Żuczkowski - Poprawiłam formatowanie i kategorię w Twoim haśle, tak jak Sp5uhe napisał wyżej, zachęcam również do utworzenia hasła na Wikipedii. Rinfanaiel - co myślisz? 22:51, 15 mar 2009 (CET)

Nazwa Twojego konta zostanie zmieniona[edytuj]

05:26, 18 mar 2015 (CET)

Renamed[edytuj]

12:13, 19 kwi 2015 (CEST)