Dorota Wellman

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dorota Wellman

Dorota Wellman (ur. 1961) – polska dziennikarka, producentka programów telewizyjnych i radiowych.

 • Naprawdę wszystko wam jedno, w jakim kraju żyjecie? Czy jest wolność, czy mamy demokrację, czy przestrzegane są prawa człowieka i obywatela? Czy mamy prawo i sprawiedliwość?
  Co się musi zdarzyć, żebyście się obudzili z letargu? Zabraknie caffè latte z sojowym mlekiem? Wyłączą internet? Nie będzie darmowego wi-fi? Nie pozwolą siedzieć nad Wisłą? Zabiorą paszporty? Przestanie działać Netflix?
  • Źródło: Wszystko wam jedno?, „Wysokie Obcasy”, 11 sierpnia 2018.
 • Teraz bardzo bym chciała zagrać wściekłego psa u Tarantino.
 • Piękny nie musi kochać wyglądać. On to ma z natury. Wygląd to rzecz ważna, ale nie tak istotna, jak osobowość. Osobowość się nie starzeje.
 • Oczywiście, osoby atrakcyjne fizycznie mają łatwiej, ale wydaje mi się, że ciekawsze życie mają ci, którzy są uczciwi, dobrzy i emanują fajną energią.
 • Jestem miłą, wesołą kulką, która toczy się po ulicy. Myślę, że, jak na pięćdziesiąt osiem lat, wyglądam zupełnie dobrze. Mam ładną skórę i nie mam zbyt głębokich zmarszczek – tłuszczyk ładnie je wypełnia. Przede wszystkim, jestem człowiekiem zadbanym. Uważam, że niezależnie od tego, czy jesteśmy grubsi, czy chudsi, powinniśmy, w miarę swoich możliwości, dbać o siebie. Nie musimy kupować kreacji od najdroższych projektantów, ale jednak szampon i mydło są mile widziane u każdego.
 • Od razu wszystkich informuję, że bardzo chciałabym być żydówką i byłoby mi miło, gdybym nią była, ale, niestety, tak nie jest.

Arytmia uczuć[edytuj]

Information icon.svg  Poniżej znajdują się wybrane cytaty, więcej znajdziesz w osobnym haśle Arytmia uczuć.
 • Miałem trzydzieści lat, a czas między 30. a 35. rokiem życia to najgorszy okres dla mężczyzny. Facet w tym wieku jest straszny. Chce być ubóstwiany przez każdą kobietę – i tę w banku, i tę w kiosku, a nawet przez teściową. Chce mieć najlepszy samochód i najwięcej pieniędzy. I maksymalnie skupia się na budowaniu własnego ego. To jest czas, w którym mężczyźni budują swoją pozycję, organizując sobie wyścig szczurów. I na dodatek wmawiają partnerkom, że wszystko robią dla wspólnego dobra. To bardzo niebezpieczne.

Zobacz też[edytuj]