Wikicytaty:Prośby o przyznanie uprawnień

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Tutaj możesz zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko administratora lub patrolującego, biurokraty lub checkusera. Możesz też nominować innego użytkownika, który Twoim zdaniem powinien pełnić jedną z wymienionych funkcji. W tym drugim przypadku osoba nominowana musi wyrazić zgodę pod nominacją, zanim rozpocznie się głosowanie.

Głosowanie odbywa się za pomocą wpisania *'''Za''' lub *'''Przeciw''' wraz z uzasadnieniem i podpisem (~~~~) pod wnioskiem danego kandydata. W przypadku braku sprzeciwów po 7 dniach od zgłoszenia kandydatowi zostaną przyznane uprawnienia, o które wnioskuje.

Aby poprosić o uprawnienia, kliknij w poniższy link, w pole Temat wpisz swój nick oraz uprawnienie o jakie się starasz, a poniżej napisz, dlaczego chcesz/powinieneś je otrzymać.

Zero interface-admin[edytuj]

Sytuacja nagła. Wnioskuję o przyznanie mi uprawnień administratora interface'u. Uważam, że ktoś z projektu powinien te uprawnienia mieć. Do tej pory dokonywałem takich edycji bardzo rzadko ([1]), głównie dlatego, że nie mogłem doprosić się o zmianę osób bardziej ode mnie zaawansowanych. Myślę, że tak też dalej będzie. Zapewniam, że nie wykorzystam uprawnień do pisania złośliwego kodu i że zabezpieczam swoje konto w sposób należyty. Zerо πiσ 21:44, 30 lip 2018 (CEST)

wydaje mi się, że można zakończyć to głosowanie. Pingi do biurokratów: @Sp5uhe, @Tsca. Tufor (dyskusja) 18:57, 30 sie 2018 (CEST)
Uprawnienia zostały nadane. tsca (dyskusja) 19:02, 30 sie 2018 (CEST)

tsca – Administrator interfejsu[edytuj]

Deklaruję chęć pomocy przy zadaniach związanych z administracją interfejsu (tj. edycji kodu JavaScript, CSS i JSON w przestrzeni MediaWiki). Projekt powinien mieć co najmniej dwóch administratorów technicznych (chętnie więcej), aby nie dopuścić do sytuacji, że czegoś istotnego nie będzie można sprawnie zrobić z powodu braku lub nieobecności osób z uprawnieniami. Na Wikicytatach jestem od 2004 roku, od początku przede wszystkim w charakterze doraźnej pomocy z kwestiami technicznymi. tsca (dyskusja) 21:33, 2 wrz 2018 (CEST)

  • Symbol support vote.svg Za z pełnym przekonaniem Zerо πiσ 22:24, 2 wrz 2018 (CEST)
  • Symbol support vote.svg Za kandydat to podpora techniczna projektu od początku istnienia, bez przerw przez wszystkie lata; każdorazowo szybki kontakt mailowy i reakcja na problemy techniczne Jadwigadyskusja 23:21, 2 wrz 2018 (CEST)