Jan Maria Jackowski: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 169 bajtów ,  5 lat temu
m
drobne redakcyjne, grafika
(drobne merytoryczne)
m (drobne redakcyjne, grafika)
[[Plik:Jan Maria Jackowski Kancelaria Senatu 2015.jpg|mały|<center>Jan Maria Jackowski]]
'''[[w:Jan Maria Jackowski|Jan Maria Jackowski]]''' (ur. 1958) – polski polityk, pisarz, historyk, poseł na Sejm III kadencji, senator VIII kadencji.
* Metoda in vitro, która nie jest niczym innym, jak wykorzystaniem techniki weterynaryjnej do rozrodu ludzi i nie ma nic wspólnego z leczeniem niepłodności, a przy okazji prowadzi do unicestwienia wielu istnień, jest przedstawiana jako „metoda lecznicza”. Środki wczesnoporonne, które prowadzą do niszczenia życia ludzkiego, są określane jako „niewinne” środki antykoncepcyjne. Osoba, która prowadziła w Polsce działalność promującą możliwość mordowania dzieci nienarodzonych za pieniądze producentów narzędzi do wewnątrzmacicznego ludobójstwa, jest wicemarszałkiem Sejmu RP i ma istotny wpływ na stanowienie prawa. Cieszy się poparciem, a nawet ochroną opiniotwórczych środowisk i bez ogródek zapowiada, że będzie dążyła do tego, żeby sponsorzy jej fundacji promującej aborcję mogli na zabijaniu zarabiać pieniądze.
 
* Prokuratorzy mają status „świętych krów”, cieszą się immunitetem, wysokimi wynagrodzeniami, specjalnym systemem emerytalnym oraz licznymi innymi nieuzasadnionymi przywilejami, a jakość ich pracy jest już powszechnie krytykowana. Znamienne jest podejście tej instytucji do katastrofy smoleńskiej, która przez ludzi Seremeta jest traktowana nie jak dramat narodowy, ale jak „włamanie do garażu” przez „niewykrytego sprawcę”. To, że w katastrofie poległ prezydent RP z małżonką oraz przedstawiciele politycznych, wojskowych, kulturalnych i społecznych elit Polski, według śledczych „nie wywołało negatywnych skutków dla organów państwa” i dzięki temu winni zaniedbań oraz przekroczenia uprawnień z kancelarii premiera, MSZ, MON oraz w polskiej ambasadzie w Moskwie mogą czuć się bezkarnie w związku z przygotowaniami lotów do Smoleńska 7 i 10 kwietnia 2010 roku.
** Źródło: [http://naszdziennik.pl/wp/3830,panstwo-w-panstwie.html ''Państwo w państwie''], naszdziennik.pl, 14 lipca 2012].
** Zobacz też: [[katastrofa smoleńska]]
 
* Ten wynik 27:1 to jest totalny bullshit.
** Opis: o reelekcji [[Donald Tusk|Donalda Tuska]] na stanowisko Przewodniczącego Rady Europejskiej.
** Źródło: Marcin Dobski, [http://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/170329191-Jan-Maria-Jackowski-Wynik-271-to-bullshit.html#ap-1 ''Jan Maria Jackowski: Wynik 27:1 to bullshit''], rp.pl], 27 marca 2017.
 
 
{{DEFAULTSORTSORTUJ:Jackowski, Jan Maria}}
[[Kategoria:Politycy LPR]]
[[Kategoria:Polscy publicyści]]
23 944

edycje

Menu nawigacyjne