Przejdź do zawartości

Jennifer Aniston

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Jennifer Aniston (2008)

Jennifer Aniston (ur. 1969) – amerykańska aktorka.

  • Depresję pokonałam również dzięki ćwiczeniom (…). Nie ma nic lepszego niż naturalna serotonina, która uwalnia się w mózgu właśnie podczas wysiłku fizycznego.
    • Źródło: „Gala” nr 20 (284), maj 2007

O Jennifer Aniston[edytuj]

  • Jennifer Aniston powiedziała, że chyba jedynym sposobem by ludzie uwierzyli, że nie miała operacji biustu, będzie dać każdemu dotknąć jej biustu. To absurdalne i niepoważne. Nie uważam, że powinna dać się pomacać byle komu. Lepiej by było, gdyby dała dotknąć swojego biustu komuś, kto codziennie wieczorem ma program w telewizji i mógłby taką wiadomość przekazać swojej licznej publiczności…
  • Media kreują ją na niesamowicie nieszczęśliwą dziewczynę, wiecznie szukającą partnera i rozpaczającą po byłym mężu, Bradzie Pitcie. Nic bardziej mylnego! Ona jest pełna energii i chęci do życia, czuje się świetnie w obecnej sytuacji i nie szuka miłości na siłę. (…) jest też bardzo niezależna. Nie wyobrażam jej sobie z kimś, kto będzie jej narzucał swoją wolę czy naciskał na podjęcie jakichkolwiek decyzji. To wbrew pozorom silna osoba, a przy tym bardzo miła, zabawna i sympatyczna.
    • Autor: Owen Wilson, Wciąż słyszę, że mam pstro w głowie, „To i Owo” 2010, nr 30, s.5.

Zobacz też[edytuj]