Dyskusja użytkownika:Reyk~plwikiquote

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witamy w Wikicytatach! To wspaniale, że chcesz poświęcić nieco swojego czasu, by poszerzyć i ulepszyć zawartość tego projektu. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i zostaniesz z nami na dłużej. Oto kilka stron, które mogą pomóc Ci w początkach pracy na Wikicytatach:

Smile 2.jpg

Przed dokonaniem edycji poznaj zasady i zobacz, do czego służy opis zmian.

Jeśli nie jesteś pewien (pewna), czy dobrze rozumiesz zasady i zalecenia, nie eksperymentuj w przestrzeni głównej! Służy do tego brudnopis. --Rinfanaiel 11:23, 13 cze 2007 (CEST)

Prawa autorskie[edytuj]

  • w haśle Józef Szczepański wstawiłeś wiersz, wydaje mi się że jest on w całości. Nie znalazłam dokładnej daty, ale w Wikipedii jest informacja że Józef Szczepański zaczął pisać w trakcie powstania warszawskiego, więc jeżeli się przyjmie datę 1944 to prawa autorskie wygasną w 2014r (zgodnie z polskim prawem, autorskie prawa majątkowe do utworów literackich wygasają po 70 latach). Dlatego myślę, że trzeba ten wiersz skrócić - wybierz jakiś najbardziej reprezentatywny fragment:) Pozdrawiam i mam nadzieję że będzie Ci się tu mile spędzało z nami czas:) Rinfanaiel 12:09, 13 cze 2007 (CEST)

Nazwa Twojego konta zostanie zmieniona[edytuj]

05:26, 18 mar 2015 (CET)

Renamed[edytuj]

12:13, 19 kwi 2015 (CEST)