Dyskusja użytkownika:Puchatech K.~plwikiquote

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj![edytuj]

Witamy w Wikicytatach! Dzięki, że zechciałeś poświęcić nieco swojego czasu, by poszerzyć i ulepszyć zawartość tego projektu. Mam nadzieję, że spodoba ci się tutaj i zostaniesz z nami na dłużej. Oto kilka stron, które mogą pomóc ci w początkach pracy na Wikicytatach:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, odwiedź strony pomocy, zadaj je w Barze lub na mojej stronie dyskusji. Pozdrawiam!

Łukasz "TOR" Garczewski

P.S. Wow, ale konkretnie wystartowałeś. Tylko tak dalej!

Nowe artykuły[edytuj]

Przeczytaj proszę Wikicytaty:Schematy stron i staraj się stosować do zawartych tam wskazówek przy tworzeniu nowych artykułów. Widzę, że dodajesz głównie artykuły z cytatami z konkretnych osób, więc najbardziej będzie cię interesować sekcja Kolekcja cytatów. Możesz też zerknąć na zmiany jakie wprowadziłem w dodanym przez ciebie haśle. W razie kłopotów - pytaj śmiało.

Pozdrawiam, TOR 22:21, 28 paź 2005 (UTC)

Witaj :-) Dodawaj proszę informację o osobach, zaglądnęłam do: Melvin Burges i Faletta teraz na bieżąco. A nie trzeba zrobić redira do Clarke'a? Arthur Charles Clarke. pozdrowienia Jadwiga 19:31, 27 lis 2005 (UTC)

A nie mozesz pisać o tych, co wiesz? :-) Jadwiga 20:07, 27 lis 2005 (UTC)

Się nie przejmuj (za bardzo) i dodawaj te cytaty, które masz, nawet jeśli człowieka nie znasz. Tylko że wtedy pamiętaj o dodaniu szablonu DoPracowania na samej górze strony, wstawiając: {{DoPracowania}}
W ten sposób będziemy wiedzieć, że ta strona wymaga dodania opisu.
Pozdrawiam, TOR 10:25, 28 lis 2005 (UTC)
Hej ho, to znowu ja. :P Więc tak... Tworząc nowy artykuł o osobie dodawaj zawsze link do Wikipedii (zobacz jak ja to zrobiłem w Kazimierz Brandys). Jeśli nie znasz danej osoby, to przed zapisaniem zawsze kliknij "podgląd" i otwórz sobie w odzielnym oknie ten link. Może się zdarzyć tak, że w Wikipedii będzie akurat hasło o tym człowieku (tak jak w tym przypadku). :) Pozdrawiam, TOR 12:51, 29 lis 2005 (UTC)

Christiaan Huygens[edytuj]

Tak, zdecydowanie należy ten cytat z Wikipedii przenieść na Wikicytaty (tzn. także usunąć z Wikipedii). Ja niestety do soboty będę strasznie zalatany i sprawdzam w zasadzie tylko co się dzieje na projektach. Więc jak będziesz przenosił, to pamiętaj o dodaniu szablonu {{wikiquote}} do tego artykułu w Wikipedii, na samym początku sekcji "Zobacz też". Alternatywne tłumaczenie możesz też oczywiście u nas podać.

Składnia:

{{wikiquote|dopełniacz=z Christiaana Huygensa}}

Pozdrawiam, TOR 22:14, 7 gru 2005 (UTC)

Nazwa Twojego konta zostanie zmieniona[edytuj]

05:26, 18 mar 2015 (CET)

Renamed[edytuj]

12:13, 19 kwi 2015 (CEST)