Dyskusja użytkownika:Lukaschek

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witamy w Wikicytatach! To wspaniale, że chcesz poświęcić nieco swojego czasu, by poszerzyć i ulepszyć zawartość tego projektu. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i zostaniesz z nami na dłużej. Oto kilka stron, które mogą pomóc Ci w początkach pracy na Wikicytatach:

Smile 2.jpg

Przed dokonaniem edycji poznaj zasady i zobacz, do czego służy opis zmian.

Jeśli nie jesteś pewien (pewna), czy dobrze rozumiesz zasady i zalecenia, nie eksperymentuj w przestrzeni głównej! Służy do tego brudnopis.

Nagłówki‎[edytuj]

Informacja o tym, że chodzi o książkę, nie jest potrzebna, ponieważ strona dotyczy pisarki. Jest więc jasne, że chodzi o dzieło literackie, a nie produkcję filmową (cytaty z filmu o takim tytule byłyby przecież zamieszczone gdzie indziej). Wiele utworów literackich zostało zekranizowanych, nie ma potrzeby jednak przy każdej pozycji literackiej zaznaczać, że są to cytaty z powieści. Gdyby były osobne strony dotyczące powieści i filmu o identycznym tytule, wtedy w nazwie dodano by stosowne informacje. Alessia, dyskusja 22:18, 21 mar 2010 (CET)

  • Jeśli są to cytaty z filmu, to w ogóle nie ma dla nich miejsca na stronie dotyczącej pisarki. Z historii zmian wynika, że stronę utworzył użytkownik Andy89. Uzgodnij, proszę, z nim źródło cytatów. Jeśli są z filmu, zostaną usunięte z tej strony.
    A jeśli tekst w opisie "pozwol ze ja bede decydowac co ma tu byc a co nie" jest Twojego autorstwa, to bardzo proszę, więcej tego typu uwag nie wypisuj, bo są niezgodne z zasadami obowiązującymi w projektach Wiki. Alessia, dyskusja 10:42, 22 mar 2010 (CET)

Proszę o nieusuwanie treści swojej dyskusji. Jos. - dyskusja 07:49, 3 maj 2010 (CEST)

Wyjaśnienie[edytuj]

Strona dyskusji nie jest Twoją prywatną stroną. Należy do przestrzeni Wiki. Proszę o nieusuwanie treści tej strony. Alessia, dyskusja 16:10, 13 wrz 2010 (CEST)


Proszę nie wprowadzać zmian w wypowiedziach innych użytkowników na Twojej stronie dyskusji. Pozdrawiam Jos. - dyskusja 12:56, 21 sty 2011 (CET)