Dyskusja użytkownika:Brendam

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witamy w Wikicytatach! Dzięki, że zechciałeś poświęcić nieco swojego czasu, by poszerzyć i ulepszyć zawartość tego projektu. Mam nadzieję, że spodoba ci się tutaj i zostaniesz z nami na dłużej. Oto kilka stron, które mogą pomóc ci w początkach pracy na Wikicytatach:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, odwiedź strony pomocy, zadaj je w Barze lub na mojej stronie dyskusji. Pozdrawiam! TOR 21:59, 20 kwi 2006 (UTC)

P.S. Informuję przy okazji, że stworzony przez ciebie artykuł "Nasze cytaty" została usunięta, ponieważ stoi w sprzeczności z zasadami określonymi na stronie Wikicytaty:Czym Wikicytaty nie są. Nie zrażaj się tym jednak! Mam nadzieję, że będziesz dalej współtworzył ten projekt i dołożysz swoją do jego rozwoju. Swoje własne wypowiedzi możesz, jeśli chcesz, umieścić na swojej stronie użytkownika (przeczytaj więcej o stronach użytkowników w artykule Pomoc:Strona użytkownika). Jeśli jakaś twoja wypowiedź spodoba się innemu uczestnikowi projektu, może on ją także umieścić na stronie Wikicytaty:Cytaty z wikimedian.