Dyskusja użytkownika:Behemot53

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witamy w Wikicytatach! To wspaniale, że chcesz poświęcić nieco swojego czasu, by poszerzyć i ulepszyć zawartość tego projektu. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i zostaniesz z nami na dłużej. Oto kilka stron, które mogą pomóc Ci w początkach pracy na Wikicytatach:

Smile 2.jpg

Przed dokonaniem edycji poznaj zasady i zobacz, do czego służy opis zmian.

Jeśli nie jesteś pewien (pewna), czy dobrze rozumiesz zasady i zalecenia, nie eksperymentuj w przestrzeni głównej! Służy do tego brudnopis.

Alessia, dyskusja 22:55, 15 mar 2010 (CET)

Wrona[edytuj]

Piękny cytat, bardzo lubię tę piosenkę Młynarskiego. Zachęcam do zapoznania się z zasadami edytowania Wikicytatów oraz zmianami, jakich musiałam dokonać w artykule. Pozdrawiam. Alessia, dyskusja 00:29, 27 mar 2011 (CET)

Przypatrz się przyciskom nad polem edycji (gdy najedziesz myszką na każdy z nich, wyświetli Ci się podpowiedź, do czego służą); przy cytatach z utworów wierszowanych szczególne przydatne jest łamanie wierszy. Działanie możesz sobie przećwiczyć w brudnopisie. Możesz też włączyć sobie "formatowanie automatyczne" w gadżetach w ustawieniach własnych preferencji. Jego użycie spowoduje np. zastosowanie właściwych odstępów lub zamianę znaku "-" na "–" czy poprawienie cudzysłowów. Wikicytaty różnią się jednak nieco od Wikipedii w zakresie formatowania. Swego czasu przestudiowałam wszystkie dyskusje i ustalenia, po czym zasady i zalecenia zebrałam tu. No i oczywiście zawsze służę pomocą. :) Pozdrawiam. Alessia, dyskusja 00:52, 27 mar 2011 (CET)