Dyskusja użytkowniczki:Nika250392

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Bardzo proszę, nie wprowadzaj swojego sposobu formatowania. Jeśli cytat powtarza się w wielu odcinkach, jako źródło podaj jeden przykładowy, tak jak już prosiłam. Proszę, zapoznaj się z zasadami obowiązującymi w projekcie (patrz strony pomocy) i przypatrz się kilkunastu poprawnie utworzonym stronom, zanim dokonasz kolejnej edycji. Alessia, dyskusja 18:45, 17 kwi 2012 (CEST)

Zapewniam Cię, że jestem daleka on irytacji. Nalegam jedynie na poznanie zasad i stosowanie się do nich - taka moja rola w tym projekcie. :) Alessia, dyskusja 19:48, 17 kwi 2012 (CEST)

Szczeniak zwany Scooby Doo[edytuj]

Poprawiłam. Może warto korzystać brudnopisu, podesłać do sprawdzenia doświadczonemu użytkownikowi (niekoniecznie mnie), a dopiero potem edytować artykuł w przestrzeni głównej? Jestem przekonana, że szybko opanujesz mechanizmy wiki i dodasz jeszcze wiele ciekawych cytatów. Pozdrawiam. Alessia, dyskusja 20:08, 17 kwi 2012 (CEST)

Czy możesz mi wyjaśnić tę edycję? To niczemu nie służy. Czy zauważyłaś coś takiego w jakimś innym artykule? Alessia, dyskusja 10:57, 18 kwi 2012 (CEST)

Co nowego u Scooby'ego?[edytuj]

Cześć, to znowu ja... Bardzo proszę nie wstawiać linków wewnętrznych w obrębie cytatów ani nie dublować linków w haśle. Polecam lekturę strony Wikicytaty:Zasady formatowania, zanim dokonasz kolejnej edycji. Alessia, dyskusja 14:05, 19 kwi 2012 (CEST)

Scooby[edytuj]

Hej! Fajnie, że się nie zniechęciłaś i dodajesz nowe cytaty! Gratuluję świetnych edycji! :) Alessia, dyskusja 09:41, 3 cze 2012 (CEST)