Dyskusja szablonu:Czy wiesz

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Kto w ogóle się tym zajmuje?[edytuj]

Trochę niepoważna jest sytuacja, gdy gości na stronie głównej wita napis "Z najnowszych stron Wikicytatów", pod którym widnieją wpisy... niezmienione od dwóch lat. Ktoś w ogóle sprawuje zarząd nad tą rubryką? Każdy może tu sobie dopisać, co zechce, czy też trzeba się z kimś konsultować? JudgeDeadd (dyskusja)

  • @JudgeDeadd, w Wikicytatach aktywna jest (a i to w różnym stopniu) raptem garstka użytkowników i bardzo wiele spraw po prostu nie jest załatwianych, czekają na kogoś, kto się nimi zajmie. Jeśli ktoś ma doświadczenie w edytowaniu Wikicytatów (nie kilkadziesiąt, ale powiedzmy kilkaset edycji) i dobre chęci do pracy nad tą stroną, to może to oczywiście robić. Nie powiedziałbym, że „każdy może tu sobie dopisać, co zechce”, bo to by była zachęta do wandalizmów. Myślę jednak, że wystarczy zgłoszenie chęci do edytowania tej strony w Barze i jeśli nikt tam nie zaoponuje, to można działać. Na wszelki wypadek powiadamiam aktywnego administratora: @Zero. Maitake (dyskusja) 20:02, 4 paź 2019 (CEST)
  • @JudgeDeadd @Maitake Sprawa jest tak klarowna jak całe wiki. Śmiało edytuj strony. Nikt nie sprawuje zarządu nad tym szablonem. Szablon nie jest w żaden sposób zabezpieczony. Każdy kto ma ochotę rozwijać projekt może to zrobić. Czemu nie jest edytowany od lat? Najwyraźniej nikt nie ma ochoty się tym zająć. Zerо πiσ 17:29, 5 paź 2019 (CEST)