Dyskusja:Gothic II: Noc Kruka

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Stworzyłem tę stronę przy okazji tworzenia innych o serii Gothic, ale tutaj nie miałem pod ręką żadnych cytatów i ktoś oznaczył ją do skasowania. Specjalnie ją zostawiłem, bo przeczytałem wcześniej w Propozycjach tematów o tym: "Warto zauważyć, że jednym z najprostszych sposobów uzyskania większej ilości informacji na Wikicytatach jest wpisanie tego, co się wie. Czasami wystarczy jeden cytat, żeby komuś innemu zechciało się dodać kolejne i rozszerzyć temat.". Wiem, że nie ma cytatu, więc teoretycznie za mało żeby zostawić, ale przy okazji tworzenia stron całej serii dodałem tu opis gry, więc teoretycznie za dużo już na niej jest, żeby wpisywać tylko tytuł strony w Propozycjach tematów. Proponuję tylko administracji zostawić ten temat, bo myślę, że ktoś, kto na niego trafi i zna do niego cytat, mógłby wstawić go od razu na gotową stronę, a jakby jeszcze takiej nie było to nie chciałoby mu się wyszukiwać najpierw informacji o grze, wydawcy, roku, czy gatunku, zamiast wkleić cytat w zrobione specjalnie miejsce, i nic by nie powstało.

To ja oznaczyłam stronę do skasowania :). Z jednej strony rozumiem twoje argumenty, że szybciej i prościej coś dodać na istniejącą już stronę. Może faktycznie ktoś niedługo dodałby jakiś cytat, ale równie dobrze strona może stać pusta tydzień, miesiąc, rok albo i dłużej. Tym bardziej, że Wikicytaty to projekt gromadzący cytaty, a nie encyklopedia. A wyszukanie informacji do definicji, to też żadna filozofia, wystarczy wejść na Wikipedię, skopiować, wkleić i gotowe. Dlatego dalej uważam, że na obecną chwilę strona nadaje się do skasowania. Ale ostateczna decyzja należy do administratorów, którzy mają możliwości usuwania stron. Pozdrawiam San85 (dyskusja) 14:18, 7 sie 2014 (CEST)
W porządku, rozumiem. Dzięki za odpowiedź. Pewnie adm. by zdecydowali, co z nią zrobić. Ale jak już zajrzałem, żeby się tu wypowiedzieć, to przy okazji po prostu uzupełniłem tę stronę i problem się rozwiązał :P --83.27.136.213 15:35, 7 sie 2014 (CEST)