Paweł Mariusz Chojecki: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Usunięte 32 bajty ,  2 lata temu
m
format, dr Zmiana
(+ 1)
m (format, dr Zmiana)
'''[[w:Paweł Chojecki|Paweł Mariusz Chojecki]]''' (ur. 1963) – polski dziennikarz, publicysta, działacz religijny i polityczny.
* Broń osobista czyni człowieka bardziej odpowiedzialnym, daje mu pewność siebie wobec wrogów zewnętrznych i realnie odstrasza bandytów (z urzędnikami zdeprawowanego państwa włącznie - że przypomnę pamiętny dialog Kozaków z królem Władysławem IV: "...„… gdyśmy na krzywdy i uciski nasze płakali, pan nasz rzekł: A to nie macie samopałów i szabli u boku?").
** Źródło: P. Chojecki, ''Trudne wersety'', Lublin, 2019, s. 157.
 
* Całe zbory się dzielą. Wspólnoty lokalne chcą występować z wyznań, które się sprzeniewierzyły wierności Jezusowi. Ci ludzie przeżywają ciężkie chwile. Dla nas, patrząc z boku, jest to oczywiste – prawda albo fałsz, wierność Jezusowi albo zaprzaństwo czy to katolickich, czy protestanckich biskupów. Jedni mówią, że festiwal jest dobry, od Boga, a drudzy, że jest z piekła rodem. To jest miecz, który rozdziela nawet rodziny.
* Broń osobista czyni człowieka bardziej odpowiedzialnym, daje mu pewność siebie wobec wrogów zewnętrznych i realnie odstrasza bandytów (z urzędnikami zdeprawowanego państwa włącznie - że przypomnę pamiętny dialog Kozaków z królem Władysławem IV: "...gdyśmy na krzywdy i uciski nasze płakali, pan nasz rzekł: A to nie macie samopałów i szabli u boku?").
** Źródło: P. Chojecki, ''Trudne wersety'', Lublin, 2019, s. 157.
 
* Całe zbory się dzielą. Wspólnoty lokalne chcą występować z wyznań, które się sprzeniewierzyły wierności Jezusowi. Ci ludzie przeżywają ciężkie chwile. Dla nas, patrząc z boku, jest to oczywiste – prawda albo fałsz, wierność Jezusowi albo zaprzaństwo czy to katolickich, czy protestanckich biskupów. Jedni mówią, że festiwal jest dobry, od Boga, a drudzy, że jest z piekła rodem. To jest miecz, który rozdziela nawet rodziny.
** Źródło: [https://chnnews.pl/polska/item/1567-szokujace-wypowiedzi-pastora-ostro-krytykuje-protestantow-katolikow-i-ekumenizm.html ''Szokujące wypowiedzi pastora. Ostro krytykuje protestantów, katolików i ekumenizm.''], ChnNews.pl, 12 czerwca 2014
 
* Dwójka dzieci, nie wiadomo, czy opętanych, czy porąbanych, czy zwiedzionych, przekupionych czy jeszcze co innego, objawia światu bzdety niemające nic wspólnego z prawdą o Bogu, każące się do jakiejś baby modlić, a czczą to jako objawienie. To jest właśnie różnica między katolicyzmem a biblijnymi kościołami. To jest różnica między katolicką Europą a protestanckimi, biblijnymi Stanami.
** Źródło: [https://chnnews.pl/polska/item/3972-miedlar-reaguje-na-slowa-chojeckiego-o-objawieniach-fatimskich.html ''Międlar reaguje na słowa Chojeckiego o objawieniach fatimskich''], ChnNews.pl, 11 sierpnia 2017
** Zobacz też: [[tajemnice fatimskie]]
 
* Ja nazywam papieża Franciszka jednym z najgorszych szkodników cywilizacyjnych, ponieważ rozsadza tę cywilizację od środka.
** Źródło: [https://chnnews.pl/polska/item/3277-to-oszust-mowi-polski-pastor-o-papiezu-franciszku-reaguja-katolicy-i-popularne-portale.html ''To oszust! – mówi polski pastor o papieżu Franciszku''], ChnNews.pl, 19 kwietnia 2016
** Zobacz też: [[Franciszek (papież)]]
 
* Każdy więc, kto dziś przykłada w jakiejkolwiek sposób rękę do ekumenizmu i współpracy z Kościołem rzymskokatolickim, musi mieć świadomość, że bierze udział w zwodzeniu wierzących i diabolicznym spisku mającym zniewolić mieszkańców ziemi (Obj. 17:1-151–15).
** Źródło: Paweł Chojecki, [http://knp.lublin.pl/2018/11/20/kosciol-bez-chrystusa/ ''Kościół bez Chrystusa''], „Idź Pod Prąd” nr 116, marzec 2014
** Zobacz też: [[ekumenizm]]
 
* Ks. Międlar to oszust i zwodziciel.
** Źródło: [https://wrealu24.pl/chojecki-na-ostro-ksiadz-miedlar-to-oszust-i-zwodziciel-video/ ''Chojecki na ostro: „Ksiądz Międlar to oszust i zwodziciel!”''], wRealu24.pl, 18 października 2016
** Zobacz też: [[Jacek Międlar]]
** Zobacz też: [[Britain First]]
 
* Tacy ludzie jak Korwin są lewakami. To jeden z największych lewaków w Polsce. On głosi rozwiązłość seksualną i mówi, żeby rozsiewali swoje geny nie wiadomo gdzie. To jest największy oręż lewactwa do zniszczenia konserwatyzmu!
** Źródło: „Idź Pod Prąd”, 27 września 2016
** Zobacz też: [[Janusz Korwin-Mikke]]
 
* W tym roku przypada setna rocznica niepodległości Polski, Polacy ciężko pracowali na rzecz niepodległości wielu krajów, dlatego mamy nadzieję wspierać Tajwan przeciwko KPCh, a także zachęcać Tajwan do ogłoszenia niepodległości.
** Źródło: TMS, [https://nczas.com/2018/10/30/szanuja-pastora-chojeckiego-na-tajwanie-zobacz-dlaczego/ ''Szanują pastora Chojeckiego na… Tajwanie. Zobacz dlaczego''], „Najwyższy Czas”, 30 października 2018
** Zobacz też: [[Tajwan]]
 
* Zamach w Smoleńsku to sprawa w Polsce Agenturyagentury Rosyjskiejrosyjskiej oraz współdziałanie agentury Niemieckiejniemieckiej i Rosyjskiejrosyjskiej. Będą dowody.
** Źródło: [https://polskie-echo.com/pawel-chojecki-sa-dowody-ze-wybuchl-byl-przed-brzoza-w-smolensku/ ''Paweł Chojecki, są dowody, że wybuchł był przed brzozą w Smoleńsku''], „Polskie Echo”, 11 sierpnia 2017
** Zobacz też: [[katastrofa polskiego Tu-154 w Smoleńsku]]
 
{{SORTUJ:Chojecki, Paweł}}
[[Kategoria:Polscy duchowni]]
[[Kategoria:Politycy UPR]]
[[Kategoria:Polscy duchowni]]

Menu nawigacyjne