Zbigniew Lew-Starowicz: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 390 bajtów ,  8 lat temu
m
Przywrócenie cytatów bez źródeł
m (→‎Z: link)
m (Przywrócenie cytatów bez źródeł)
[[Plik:2013 Woodstock 116 Zbigniew Lew-Starowicz.jpg|mały|<center>Zbigniew Lew-Starowicz (2013)]]
== B ==
* Bezrobocie, kryzysy, zagrożenia klimatyczne, wszystko można przetrzymać, jeśli ludzie się kochają. \
** Zobacz też: [[bezrobocie]]
** Źródło: [http://www.gala.pl/wywiady-i-sylwetki/zbigniew-lew-starowicz-na-tropach-meskosci-7981?strona=3 ''Na tropach męskości'', gala.pl]
 
== G ==
* Gdyby wierzyć „seksuologom katolickim” takim jak Kinga Wiśniewska-Roszkowska, mielibyśmy w swym otoczeniu 95 procent patologicznych mężczyzn, bo tylu onanizuje się od dziesięcioleci.Niewiedza i wiedza nadmierna – to dwie niepożądane tendencje wiedzy o seksie.
 
* Gender ma interesującą koncepcję, jak kształtuje się płeć w warunkach kulturowych, ale zgubne i śmieszne są wszelkie przechyły. Skrajności w stylu, że wychowujemy dzieci w ogóle bez jakichkolwiek wzorców płci, apłciowo. I zakładamy, że mają płeć wybrać sobie potem, zadecydować w późniejszym wieku. Albo właśnie eksperyment w jakimś przedszkolu, że dziecko przyszło do domu z rewelacją, że tata może chodzić w sukience. To, niestety, już kabaret.
** Zobacz też: [[gender]]
 
* Niedawno zrobiliśmy badania w Warszawie, gdzie kobiety miały do wyboru skorzystanie z jednej przyjemności danego dnia. Miały do wyboru bon na zakupy w centrum handlowym i seks z atrakcyjnym mężczyzną. Seks wybrały dopiero na piątym miejscu. Na pierwszym miejscu był bon na zakupy. Widzi Pani, mężczyźni by tak nie wybrali. Gdybym ja dostał bon na zakupy, albo seks z atrakcyjną kobietą, to w ogóle bym się nie zastanawiał! Trzeba coś z tym fantem zrobić. Uzależnionych od różnych przyjemności jest coraz więcej. To proste, coraz więcej jest dostępności do różnych innych pokus. W czasach PRL-u nie było nie było co robić poza własnym domem. A teraz w centrum handlowym można spędzić cały dzień.
** Źródło: [http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/1008533,zbigniew-lewstarowicz-sport-zamiast-seksu-niekoniecznie,3,id,t,sa.html ''Zbigniew Lew-Starowicz: Sport zamiast seksu? Niekoniecznie'', gloswielkopolski.pl, 5 października 2013].
 
* Niewiedza i wiedza nadmierna – to dwie niepożądane tendencje wiedzy o seksie.
** Zobacz też: [[seks]]
 
== P==

Menu nawigacyjne