Wyśnione miłości: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 30 bajtów ,  9 lat temu
'''[[w:Wyśnione miłości|Wyśnione miłości]]''' (jęz. ''oryg. Les imaginaires Amours, ang. Heartbeats'') - kanadyjski film obyczajowy z 2010 roku, w reżyserii [[Xaviera Dolana]], mający swoją premierę w sekcji Un Certain Regard na 63. Festiwalu Filmowym w Cannes.
 
==przerywniki w trakcie filmu, przypadkowe postacie==
* Nie dzwonisz, nie piszesz, nie gadasz z nią. Koniec.
Jeżeli wiesz, że będzie na imprezie czy w barze, nie idziesz.
Teraz to tylko złe wspomnienie. Jedno z wielu. Kiedy sobie przypomnę co wyprawiałem, ile pieniędzy straciłem walcząc o nią... myślę o tym wszystkim i jest mi cholernie głupio... Zaczynam...śpiewać.Kurwa, śpiewać! Śpiewam w pokoju, pod prysznicem, przy zmywaniu. Śpiewam.
 
*Spóźnia się. Ale tylko chwilę,| nic wielkiego.
Etap pierwszy: uwielbiasz to, że się spóźnił. Czyni go to bardziej ludzkim, dodaje uroku.
Etap drugi: Sprawdzasz czy sie nie pomyliłaś. Trochę wątpisz. Może coś źle zrozumiałam. Wymyślam scenariusze. Wyobrażam sobie, że spóźniam się do innej kawiarni. Rozglądam się. Jestem we właściwym miejscu.
Ale kiedy jest, uważajcie! Naszprycowałam się kiedyś amfą. Z wszystkimi się witam. Zachowuję się jak na wiejskiej imprezie.
W St. Donat. Czołem! Co gorsza, w ogóle z nim nie gadam. Ale wiem, że mnie widzi. Widzisz ludzi nawet kiedy nie patrzysz. Na przykład jesteś tam. A ja patrzę tu. Widzę cię. Nie patrzę, ale cię widzę. Wiem gdzie patrzysz. Wiem, że patrzysz na mnie. Skurwiel.
 
 
 
== Zobacz też ==
10

edycji

Menu nawigacyjne