Waldemar Pawlak: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 451 bajtów ,  10 lat temu
* Jeżeli chcemy większej przejrzystości, to powinna ona następować na gruncie prawa, a nie co i rusz dorzucanych symbolicznych „wysokich standardów”. W Galicji „wysokim standardem” była różnorodność i możliwość działania w straży pożarnej, w Kongresówce było centralne sterowanie, bo jak ktoś za bardzo się wychylił, to musiał dostać zgodę z Petersburga, żeby działać w straży pożarnej, a w zaborze pruskim były tak „wysokie standardy”, że człowiek o polsko brzmiącym nazwisku nie mógł być w ogóle funkcyjnym w straży pożarnej.
** Źródło: [http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,6410007,Pawlak___W_czasach_kryzysu_mozemy_polegac_tylko_na.html gazeta.pl] z 23 marca 2009
 
* Jeżeli chodzi o te relacje to, to są moje relacje prywatne, to nie ma nic wspólnego ani z działalnością pani stacji ani z moją działalnością polityczną. To są moje prywatne osobiste sprawy i proszę się od tego odczepić.
** Opis: w odpowiedzi na pytania dziennikarki TVN o wyzbyciu się przez Waldemara Pawlaka części majątku i jego wniosku o zmniejszenie alimentów na swoje dzieci.
** Źródło: ''Teraz My'', TVN, 11 marca 2008
 
==K==

Menu nawigacyjne