Obóz Narodowo-Radykalny (III Rzeczpospolita): Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m
drobne redakcyjne
(lit.)
m (drobne redakcyjne)
'''[[w:Obóz Narodowo-Radykalny (III Rzeczpospolita)|Obóz Narodowo-Radykalny]]''' (ONR) – polska nacjonalistyczna organizacja nawiązująca do działalności istniejącego w II Rzeczypospolitej [[Obóz Narodowo-Radykalny|ruchu o tej samej nazwie]]. Od 2012 ugrupowanie jest zarejestrowane jako stowarzyszenie.
* Po «incydentach»„incydentach”, gdzie główną rolę grają imigranci, Europa w proteście bazgrze kredą po asfalcie. W PL robi się to trochę inaczej.
** Opis: Wypowiedźwypowiedź Brygady Podlaskiej ONR na Twitterze po zamieszkach w Ełku 31 grudnia 2016, w trakcie których zginął 21-latek.
** Źródło: [http://www.newsweek.pl/polska/minister-blaszczak-komentuje-wydarzenia-w-elku,artykuly,402959,1.html?src=HP_Alert_red ''Błaszczak o antyimigranckich nastrojach w Ełku: zupełnie zrozumiałe obawy przed zamachami''], newsweek.pl, 2 stycznia 2017.
 
* Po «incydentach», gdzie główną rolę grają imigranci, Europa w proteście bazgrze kredą po asfalcie. W PL robi się to trochę inaczej.
** Opis: Wypowiedź Brygady Podlaskiej ONR na Twitterze po zamieszkach w Ełku 31 grudnia 2016, w trakcie których zginął 21-latek
** Źródło: [http://www.newsweek.pl/polska/minister-blaszczak-komentuje-wydarzenia-w-elku,artykuly,402959,1.html?src=HP_Alert_red ''Błaszczak o antyimigranckich nastrojach w Ełku: zupełnie zrozumiałe obawy przed zamachami''], newsweek.pl, 2 stycznia 2017
 
[[Kategoria:Organizacje]]
23 944

edycje

Menu nawigacyjne