Paweł Mariusz Chojecki: Różnice pomiędzy wersjami

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m (drobne redakcyjne, kat.)
(pełne dane)
 
(Nie pokazano 16 wersji utworzonych przez 4 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
'''[[w:Paweł Chojecki|Paweł Mariusz Chojecki]]''' (ur. 1963) – polski dziennikarz, publicysta, działacz religijny i polityczny.
'''[[w:Paweł Chojecki|Paweł Mariusz Chojecki]]''' (ur. 1963) – polski dziennikarz, publicysta, działacz religijny i polityczny.
* Broń osobista czyni człowieka bardziej odpowiedzialnym, daje mu pewność siebie wobec wrogów zewnętrznych i realnie odstrasza bandytów (z urzędnikami zdeprawowanego państwa włącznie – że przypomnę pamiętny dialog Kozaków z królem Władysławem IV: „… gdyśmy na krzywdy i uciski nasze płakali, pan nasz rzekł: A to nie macie samopałów i szabli u boku?”).
* Dwójka dzieci nie wiadomo czy opętanych czy porąbanych czy zwiedzionych, przekupionych czy jeszcze co innego objawia światu bzdety niemające nic wspólnego z prawdą o Bogu, każące się do jakiejś baby modlić, a czczą to jako objawienie. To jest właśnie różnica między katolicyzmem, a biblijnymi kościołami. To jest różnica między katolicką Europą a protestanckimi, biblijnymi Stanami.
** Źródło: ''Trudne wersety'', Lublin, 2019, s. 157.
** Źródło: [https://chnnews.pl/polska/item/3972-miedlar-reaguje-na-slowa-chojeckiego-o-objawieniach-fatimskich.html ''Międlar reaguje na słowa Chojeckiego o objawieniach fatimskich''] CHNNews.pl, 11 sierpnia 2017. [dostęp 2019-12-01]


* Całe zbory się dzielą. Wspólnoty lokalne chcą występować z wyznań, które się sprzeniewierzyły wierności Jezusowi. Ci ludzie przeżywają ciężkie chwile. Dla nas, patrząc z boku, jest to oczywiste – prawda albo fałsz, wierność Jezusowi albo zaprzaństwo czy to katolickich, czy protestanckich biskupów. Jedni mówią, że festiwal jest dobry, od Boga, a drudzy, że jest z piekła rodem. To jest miecz, który rozdziela nawet rodziny.
* W tym roku przypada setna rocznica niepodległości Polski, Polacy ciężko pracowali na rzecz niepodległości wielu krajów, dlatego mamy nadzieję wspierać Tajwan przeciwko KPCh, a także zachęcać Tajwan do ogłoszenia niepodległości.
** Źródło: TMS, [https://nczas.com/2018/10/30/szanuja-pastora-chojeckiego-na-tajwanie-zobacz-dlaczego/ ''Szanują pastora Chojeckiego na… Tajwanie. Zobacz dlaczego''] „Najwyższy Czas” 30/10/2018.
** Źródło: [https://chnnews.pl/polska/item/1567-szokujace-wypowiedzi-pastora-ostro-krytykuje-protestantow-katolikow-i-ekumenizm.html ''Szokujące wypowiedzi pastora. Ostro krytykuje protestantów, katolików i ekumenizm.''], ChnNews.pl, 12 czerwca 2014

* Dwójka dzieci, nie wiadomo, czy opętanych, czy porąbanych, czy zwiedzionych, przekupionych czy jeszcze co innego, objawia światu bzdety niemające nic wspólnego z prawdą o Bogu, każące się do jakiejś baby modlić, a czczą to jako objawienie. To jest właśnie różnica między katolicyzmem a biblijnymi kościołami. To jest różnica między katolicką Europą a protestanckimi, biblijnymi Stanami.
** Źródło: [https://chnnews.pl/polska/item/3972-miedlar-reaguje-na-slowa-chojeckiego-o-objawieniach-fatimskich.html ''Międlar reaguje na słowa Chojeckiego o objawieniach fatimskich''], ChnNews.pl, 11 sierpnia 2017
** Zobacz też: [[tajemnice fatimskie]]

* Ja nazywam papieża Franciszka jednym z najgorszych szkodników cywilizacyjnych, ponieważ rozsadza tę cywilizację od środka.
** Źródło: [https://chnnews.pl/polska/item/3277-to-oszust-mowi-polski-pastor-o-papiezu-franciszku-reaguja-katolicy-i-popularne-portale.html ''To oszust! – mówi polski pastor o papieżu Franciszku''], ChnNews.pl, 19 kwietnia 2016
** Zobacz też: [[Franciszek (papież)]]

* Kaczoryzm nie jest ideałem i nie gwarantuje naprawy wszystkiego, co kuleje. Daje jednak szansę na obronę resztek niepodległości (waluta, armia, sprawna policja służąca obywatelom, a nie przestępcom), ożywienie gospodarki (…). I przede wszystkim, to szansa na szukanie dróg korzystnej dla narodu polityki zagranicznej.
** Źródło: Przemysław Wesołowski, ''Kultura polityczna w internetowych serwisach dziennikarstwa obywatelskiego w kontekście wyborów Prezydenta RP w 2010 roku'', pod red. Jan Garlicki, ''Kultura polityczna internautów w Polsce'', Studia Politologiczne 2011, s. 193.

* Każdy więc, kto dziś przykłada w jakiejkolwiek sposób rękę do ekumenizmu i współpracy z Kościołem rzymskokatolickim, musi mieć świadomość, że bierze udział w zwodzeniu wierzących i diabolicznym spisku mającym zniewolić mieszkańców ziemi (Obj. 17:1–15).
** Źródło: [http://knp.lublin.pl/2018/11/20/kosciol-bez-chrystusa/ ''Kościół bez Chrystusa''], „Idź Pod Prąd” nr 116, marzec 2014
** Zobacz też: [[ekumenizm]]

* Komorryzm to wasalizacja Polski na długie lata. To planowe niszczenie rodziny (pięciolatki, przemoc w rodzinie, homoinwazja) i gospodarki (gaz łupkowy niebezpieczny, lepszy radziecki), i państwa (destrukcja armii, lekkomyślność przeciwpowodziowa, zapaść komunikacyjna Polski Wschodniej). (…) Zwycięstwo Komorryzmu może na trwałe osłabić zdolność narodu do samostanowienia, czego odwrócenie będzie znowu wymagało powstania. Lepiej powstańmy teraz od telewizorów i pofatygujmy się do urn!!!
** Źródło: Przemysław Wesołowski, ''Kultura polityczna w internetowych serwisach dziennikarstwa obywatelskiego w kontekście wyborów Prezydenta RP w 2010 roku'', pod red. Jan Garlicki, ''Kultura polityczna internautów w Polsce'', Studia Politologiczne 2011, vol. 21, s. 193.

* Ks. Międlar to oszust i zwodziciel.
** Źródło: [https://wrealu24.pl/chojecki-na-ostro-ksiadz-miedlar-to-oszust-i-zwodziciel-video/ ''Chojecki na ostro: „Ksiądz Międlar to oszust i zwodziciel!”''], wRealu24.pl, 18 października 2016
** Zobacz też: [[Jacek Międlar]]

* Organizacja Britain First robi bardzo szkodliwą robotę dla cywilizacji chrześcijańskiej, pokazując szefa kacapów jako naszego zbawcę.
** Źródło: P. Chojecki, [https://idzpodprad.pl/kowalski-i-chojecki-na-zywo/miedlar-dlaczego-go-deportowali-ostra-dyskusja/ ''Międlar. Dlaczego go deportowali? OSTRA DYSKUSJA!''], idzpodprad.pl, 28 lutego 2017
** Zobacz też: [[Britain First]]

* Po okresie komunizmu odziedziczyliśmy społeczeństwo przyzwyczajone do dominacji władzy i lekceważenia swoich praw i wolności. Przez dwadzieścia lat tzw. wolnej Polski nie zrobiono wiele, by obudzić w Polakach pragnienie wolności osobistej i świadomość podmiotowości w życiu społeczno-politycznym. Pokłosiem tego zaniedbania jest obecna bierność Polaków w angażowaniu się w sprawy publiczne. Społeczeństwo nie reaguje na kolejne skandaliczne zaniedbania rządu, afery korupcyjne czy łamanie obietnic wyborczych. Nawet groźba nacjonalizacji naszych pieniędzy odłożonych na indywidualnych kontach OFE nie wywołała stosownej reakcji obywateli. Nic dziwnego, że rząd PO-PSL nie liczy się z tak biernym społeczeństwem.
** Źródło: [https://www.wprost.pl/kraj/233568/upr-gotowa-poprzec-pis.html ''UPR gotowa poprzeć PiS''] 28 luty 2011

* Tacy ludzie jak Korwin są lewakami. To jeden z największych lewaków w Polsce. On głosi rozwiązłość seksualną i mówi, żeby rozsiewali swoje geny nie wiadomo gdzie. To jest największy oręż lewactwa do zniszczenia konserwatyzmu!
** Źródło: „Idź Pod Prąd”, 27 września 2016
** Zobacz też: [[Janusz Korwin-Mikke]]

* W kościelnych gazetach ukazywały się setki artykułów, w których sławiono osiągnięcia "największego syna ojczyzny" Bolesława Bieruta, "bastionu pokoju" Związku Radzieckiego.
** Źródło: ''Lustracja pastorów'', Idź Pod Prąd 2007, nr 12 (41), s. 7

* W tym roku przypada setna rocznica niepodległości Polski, Polacy ciężko pracowali na rzecz niepodległości wielu krajów, dlatego mamy nadzieję wspierać Tajwan przeciwko KPCh, a także zachęcać Tajwan do ogłoszenia niepodległości.
** Źródło: TMS, [https://nczas.com/2018/10/30/szanuja-pastora-chojeckiego-na-tajwanie-zobacz-dlaczego/ ''Szanują pastora Chojeckiego na… Tajwanie. Zobacz dlaczego''], „Najwyższy Czas”, 30 października 2018
** Zobacz też: [[Tajwan]]

* Zamach w Smoleńsku to sprawa w Polsce agentury rosyjskiej oraz współdziałanie agentury niemieckiej i rosyjskiej. Będą dowody.
** Źródło: [https://polskie-echo.com/pawel-chojecki-sa-dowody-ze-wybuchl-byl-przed-brzoza-w-smolensku/ ''Paweł Chojecki, są dowody, że wybuchł był przed brzozą w Smoleńsku''], „Polskie Echo”, 11 sierpnia 2017
** Zobacz też: [[katastrofa polskiego Tu-154 w Smoleńsku]]
{{SORTUJ:Chojecki, Paweł}}
{{SORTUJ:Chojecki, Paweł}}
[[Kategoria:Polscy duchowni]]
[[Kategoria:Politycy UPR]]
[[Kategoria:Politycy UPR]]
[[Kategoria:Polscy duchowni]]

Aktualna wersja na dzień 15:37, 8 wrz 2021

Paweł Mariusz Chojecki (ur. 1963) – polski dziennikarz, publicysta, działacz religijny i polityczny.

 • Broń osobista czyni człowieka bardziej odpowiedzialnym, daje mu pewność siebie wobec wrogów zewnętrznych i realnie odstrasza bandytów (z urzędnikami zdeprawowanego państwa włącznie – że przypomnę pamiętny dialog Kozaków z królem Władysławem IV: „… gdyśmy na krzywdy i uciski nasze płakali, pan nasz rzekł: A to nie macie samopałów i szabli u boku?”).
  • Źródło: Trudne wersety, Lublin, 2019, s. 157.
 • Całe zbory się dzielą. Wspólnoty lokalne chcą występować z wyznań, które się sprzeniewierzyły wierności Jezusowi. Ci ludzie przeżywają ciężkie chwile. Dla nas, patrząc z boku, jest to oczywiste – prawda albo fałsz, wierność Jezusowi albo zaprzaństwo czy to katolickich, czy protestanckich biskupów. Jedni mówią, że festiwal jest dobry, od Boga, a drudzy, że jest z piekła rodem. To jest miecz, który rozdziela nawet rodziny.
 • Dwójka dzieci, nie wiadomo, czy opętanych, czy porąbanych, czy zwiedzionych, przekupionych czy jeszcze co innego, objawia światu bzdety niemające nic wspólnego z prawdą o Bogu, każące się do jakiejś baby modlić, a czczą to jako objawienie. To jest właśnie różnica między katolicyzmem a biblijnymi kościołami. To jest różnica między katolicką Europą a protestanckimi, biblijnymi Stanami.
 • Kaczoryzm nie jest ideałem i nie gwarantuje naprawy wszystkiego, co kuleje. Daje jednak szansę na obronę resztek niepodległości (waluta, armia, sprawna policja służąca obywatelom, a nie przestępcom), ożywienie gospodarki (…). I przede wszystkim, to szansa na szukanie dróg korzystnej dla narodu polityki zagranicznej.
  • Źródło: Przemysław Wesołowski, Kultura polityczna w internetowych serwisach dziennikarstwa obywatelskiego w kontekście wyborów Prezydenta RP w 2010 roku, pod red. Jan Garlicki, Kultura polityczna internautów w Polsce, Studia Politologiczne 2011, s. 193.
 • Każdy więc, kto dziś przykłada w jakiejkolwiek sposób rękę do ekumenizmu i współpracy z Kościołem rzymskokatolickim, musi mieć świadomość, że bierze udział w zwodzeniu wierzących i diabolicznym spisku mającym zniewolić mieszkańców ziemi (Obj. 17:1–15).
 • Komorryzm to wasalizacja Polski na długie lata. To planowe niszczenie rodziny (pięciolatki, przemoc w rodzinie, homoinwazja) i gospodarki (gaz łupkowy niebezpieczny, lepszy radziecki), i państwa (destrukcja armii, lekkomyślność przeciwpowodziowa, zapaść komunikacyjna Polski Wschodniej). (…) Zwycięstwo Komorryzmu może na trwałe osłabić zdolność narodu do samostanowienia, czego odwrócenie będzie znowu wymagało powstania. Lepiej powstańmy teraz od telewizorów i pofatygujmy się do urn!!!
  • Źródło: Przemysław Wesołowski, Kultura polityczna w internetowych serwisach dziennikarstwa obywatelskiego w kontekście wyborów Prezydenta RP w 2010 roku, pod red. Jan Garlicki, Kultura polityczna internautów w Polsce, Studia Politologiczne 2011, vol. 21, s. 193.
 • Po okresie komunizmu odziedziczyliśmy społeczeństwo przyzwyczajone do dominacji władzy i lekceważenia swoich praw i wolności. Przez dwadzieścia lat tzw. wolnej Polski nie zrobiono wiele, by obudzić w Polakach pragnienie wolności osobistej i świadomość podmiotowości w życiu społeczno-politycznym. Pokłosiem tego zaniedbania jest obecna bierność Polaków w angażowaniu się w sprawy publiczne. Społeczeństwo nie reaguje na kolejne skandaliczne zaniedbania rządu, afery korupcyjne czy łamanie obietnic wyborczych. Nawet groźba nacjonalizacji naszych pieniędzy odłożonych na indywidualnych kontach OFE nie wywołała stosownej reakcji obywateli. Nic dziwnego, że rząd PO-PSL nie liczy się z tak biernym społeczeństwem.
 • Tacy ludzie jak Korwin są lewakami. To jeden z największych lewaków w Polsce. On głosi rozwiązłość seksualną i mówi, żeby rozsiewali swoje geny nie wiadomo gdzie. To jest największy oręż lewactwa do zniszczenia konserwatyzmu!
 • W kościelnych gazetach ukazywały się setki artykułów, w których sławiono osiągnięcia "największego syna ojczyzny" Bolesława Bieruta, "bastionu pokoju" Związku Radzieckiego.
  • Źródło: Lustracja pastorów, Idź Pod Prąd 2007, nr 12 (41), s. 7
 • W tym roku przypada setna rocznica niepodległości Polski, Polacy ciężko pracowali na rzecz niepodległości wielu krajów, dlatego mamy nadzieję wspierać Tajwan przeciwko KPCh, a także zachęcać Tajwan do ogłoszenia niepodległości.