Kajol

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Kajol (2010)

Kajol (właśc. Kajol Mukherjee Devgan; ur. 1975) – indyjska aktorka.

  • Gotowanie jest ważną rzeczą w macierzyństwie. Myślę, że dzieci mają zakodowane, że ich mamy są najlepszymi szefami kuchni, ale ja nie gotuję. Na szczęście udowodniłam swoją wartość innymi drogami niż jedzenie. Dlatego cieszę się, że nie muszę martwić się o codzienne gotowanie.
  • Kiedy kręcisz dany film, nigdy nie myślisz o żadnej nagrodzie. Ale tak, to sprawia, że czujesz się dobrze kiedy jesteś nazywana najlepszą wśród kolegów z tej samej branży.
  • Nie ma skuteczniejszej metody na schudnięcie jak ciężka praca i motywacja. Moja rada dla kobiet w ciąży, które będą chciały powrócić do figury sprzed porodu? – nie siedź na tyłku i nie tyj, bądź aktywna na tyle, na ile możesz. Wróć do formy albo będziesz tego żałowała w przyszłości.
  • Seks nie jest w naszej kulturze przewidziany, nie rozmawiamy o nim, nie pokazujemy go. Zmysłowość do filmu wprowadzamy poprzez tańce i muzykę. Resztę należy sobie wyobrazić.

O Kajol[edytuj]

  • Kajol ma otwarty umysł i nie ma nic przeciwko omawianiu sposobu jej pracy aż do momentu osiągnięcia perfekcji w każdym ruchu. Jest otwarta na uczenie się od innych. To świetna cecha u starszych zawodowo i poważanych aktorek jak ona. Jest świetna jako partnerka do pracy na planie i jako przyjaciółka.