Dyskusja użytkownika:SolLuna/Archiwum1

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Archive Ta strona to archiwum dyskusji. Proszę jej nie edytować. Nowe komentarze należy kierować na bieżącą stronę dyskusji.
Ta strona to archiwum dyskusji.
WiktionaryPl nodesc.svg
Jeśli ta strona jest osadzona w serwisie innym niż Wikicytaty, jest tylko kopią, która może już być nieaktualna. Jej użytkownik jest związany z Wikicytatami i prawdopodobnie nie jest w żaden sposób związany z serwisem zawierającym kopię. Oryginał jego strony znajduje się pod adresem:
pl.wikiquote.org/wiki/Dyskusja użytkownika:SolLuna/Archiwum1.
Dyskusja
„Oprócz stron dyskusyjnych dołączanych do każdego hasła, każda zarejestrowana osoba ma dostęp do swojej osobistej strony dyskusyjnej, która może służyć do komunikowania się z innymi użytkownikami. Ma ona jedną szczególną cechę – jeśli ktoś umieści na niej nowy wpis, na górze strony jej właściciela pojawi się kolorowa ramka z informacją o tym i linkiem do strony dyskusji. Jakkolwiek na stronach dyskusyjnych można pisać swobodniej niż na głównych stronach, nie należy z nich korzystać jak ze swoistego czatu. Pisząc tu, należy też przestrzegać ogólnych zasad Wikietykiety[1].


Jan

  • Witaj, miło, że przyłączyłeś się do edytowania Wikicytatów, jednak cofnęłam Twoją edycję. Nie ma sensu odwoływać się przy haśle "Jan" do strony o Janosiku, dotyczy ona bowiem postaci, a nie imienia. Pozdrawiam. Alessia, dyskusja 00:02, 9 mar 2010 (CET)Odpowiedz[odpowiedz]
    • Przepraszam, źle spojrzałam na historię zmian... Dobrze zrobiłeś, chyba już muszę iść spać... :) Alessia, dyskusja 00:05, 9 mar 2010 (CET)Odpowiedz[odpowiedz]

Podsumowanie --SolLuna 08:39, 30 maj 2012 (CEST)