Dyskusja użytkownika:Danielm~plwikiquote

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Danielu, Danielu. Umieszczaj, proszę, kategorie na górze strony, pogrubionym tytułem, tak jak pokazano tutaj: Wikicytaty:Kategorie. Pamiętaj też o braku odstępu między kategorią a resztą tekstu. Dzięki! A... Przy okazji - mogę wywalić projekt strony głównej czy ma jakąś wartość sentymentalną? No i... Dzięki za masę nowych stron! :) --TOR 23:04, 25 lis 2004 (UTC)

Dzięki za zwrócenie uwagi. Byłem przekonany, że kategorie dodajemy analogicznie jak w wikipedii, na przyszłość się poprawię. :).
Projekt strony głównej można jak najbardziej usunąc. Danielm 23:09, 25 lis 2004 (UTC)

Kandydatura na Administratora[edytuj]

Witaj Danielu. Zauważyłem twoją kandydaturę na Administratora Wikicytatów liście dyskusyjnej wikipl-l. I... Hm... Trochę nieszczęśliwe to sformułowanie w twoim liście. Bo dlaczego niby przy okazji? To sugeruje, a) że Wikicytaty są mniej ważne od Wikipedii (może i są, ale z samego szacunku dla pracy własnej i innych nie należy umniejszać znaczenia tego projektu) oraz b) że głosy Wikipedystów tworzących Wikipedię są wiążące dla Wikicytatów. A to nieprawda przecież.

Teraz - żebyś mnie źle nie zrozumiał - będziesz świetnym Administratorem i z przyjemnością zagłosuje za twoją kandydaturą, jeśli tylko przedstawisz ją tutaj, na Wikicytatach. Do tego służy strona Wikicytaty:Prośby o przyznanie uprawnień. Zasady głosowania ciągle są w trakcie dopracowywania (nie wiadomo na przykład jeszcze, co się stanie, jeśli nikt nie odda głosu za ani przeciw ;)), ale ze strony można już śmiało korzystać. Zapraszam. --TOR 00:10, 27 lis 2004 (UTC)

Dzięki za informację. Niedoczytałem zasad o przyznawaniu uprawnień w Wikicytatach a moje zgłoszenie na liście w żadnej mierze nie miało sugerować że jest to projekt mniejszej wagi stąd tez staram się bywać możliwiw często i tutaj. W kwestii zgłoszenia juz się poprawiam. Danielm 00:57, 27 lis 2004 (UTC)

Przepraszam za zamieszanie. Najwyraźniej przy przeklejaniu tej ramki z linkiem "dodaj kandydaturę" nie zmieniłem celu linku i dalej prowadził do Baru. :) Nie ma to jak porządny bug wykryty o drugiej w nocy... --TOR 01:21, 27 lis 2004 (UTC)

IP[edytuj]

Hej Daniel. Jak rozumiem masz stałe IP, tak? :) Szczęściarz... No, w każdym razie... Uważam, że takie rediry (z IPków na strony użytkownika) lepiej jest zastąpić krótką informacją wyjaśniającą co i jak. Wtedy nie trzeba się zastanawiać "jak ja się tu znalazłem?" po kliknięciu takiego linka. Co ty na to? --TOR 23:41, 30 lis 2004 (UTC)

Słuszna uwaga. Wprowadziłem także pod drugi adres IP. A brak logowania był wynikiem jakiegoś "dziwnego, automatycznego" wylogowywania. Danielm 23:53, 30 lis 2004 (UTC)

szablony[edytuj]

OK: od Szablon:Cytat dnia/1 stycznia do Szablon:Cytat dnia/31 grudnia (bardzo powoli Wiki działa, ciężkie jest życie bota). // tsca.bot 17:09, 13 gru 2004 (UTC)

OUA[edytuj]

Witam! Informuję, że rozpoczęło się głosowanie w sprawie odebrania Ci uprawnień administratora z tytułu nieaktywności. Tommy Jantarek (pisz) 00:00, 18 cze 2013 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

Nazwa Twojego konta zostanie zmieniona[edytuj]

05:25, 18 mar 2015 (CET)

Renamed[edytuj]

12:12, 19 kwi 2015 (CEST)