Dyskusja użytkownika:83.16.46.210

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w Wikicytatach! Nie musisz się logować, by czytać i edytować artykuły w Wikicytatach, ale stworzenie konta to proces szybki i nie wymagający od Ciebie podawania żadnych danych osobowych, a gdy się zalogujesz, otrzymasz:

Smile 2.jpg
  • unikatową nazwę użytkownika
  • możliwość oglądania wszystkich stworzonych i edytowanych przez siebie artykułów na stronie "Moje edycje"
  • swoją własną stronę użytkownika
  • swoją własną stronę dyskusji, na której inni użytkownicy będą mogli zostawiać Ci wiadomości
  • możliwość stworzenia własnej listy obserwowanych artykułów, na której możesz umieścić artykuły szczególnie Cię interesujące
  • możliwość zmieniania nazw stron
  • możliwość personalizacji wyglądu Wikicytatów
  • możliwość bycia wybranym na stanowisko Administratora (który może usuwać i przywracać strony, zabezpieczać je przed edycją, edytować zabezpieczone strony i blokować użytkowników za łamanie zasad korzystania z Wikicytatów)

Kliknij tutaj, by utworzyć nowe konto.

Przed dokonaniem kolejnej edycji poznaj zasady i zobacz, do czego służy opis zmian.

Jeśli nie jesteś pewien (pewna), czy dobrze rozumiesz zasady i zalecenia, nie eksperymentuj w przestrzeni głównej! Służy do tego brudnopis.


Nalegam, abyś zapoznał się z zasadami współtworzenia Wikicytatów i się do nich stosował. Pozdrawiam. Alessia, dyskusja 16:26, 30 cze 2010 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

Cytowanie samego siebie[edytuj]

Panie Emilu! To nic osobistego, po prostu nie jest Pan osobą encyklopedyczną. Ale w przyszłości – kto wie. Wszystko w Pana rękach.

P.S. Na stronach tematycznych dodajemy cytaty bezpośrednio związane z tematem, a pod wypowiedziami zawierającymi kontrowersyjne tezy staramy się umieszczać źródła.

Z wolnościowym pozdrowieniem  :) Mrnr84201 22:14, 30 cze 2010 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]

Źródła[edytuj]

Witam ponownie! Mógłbyś uzupełnić źródła pod dodanymi przez siebie cytatami? Staramy się zwiększać wiarygodność Wikicytatów i cytaty pozbawione wiarygodnych źródeł mogą zostać łatwo usunięte. Pozdrawiam. Mrnr84201 16:02, 18 wrz 2010 (CEST)Odpowiedz[odpowiedz]