Dyskusja Wikicytatów:Archiwum/Szablon-cytat

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Archive Ta strona to archiwum dyskusji. Proszę jej nie edytować. Nowe komentarze należy kierować na bieżącą stronę dyskusji.

Ponieważ nie zawsze będzie 'zob.', proponuję, aby było niewyświetlane. Kiedy będzie co wpisać, znaczniki się usunie. Co Ty na to? Jadwiga 13:37, 4 sie 2004 (UTC)

Chyba lepiej byłoby zostawić 'zob.'.Prawie zawsze można zrobić przekierunkowanie do jakiegoś słowa kluczowego(np. zob.miłość, religia, wojna) albo do chasła na wikipedi/wikisłowniku.Najlepiej byłoby to przedyskutować z innymi ale wszyscy powyjeżdzali :( --Jagoda 18:38, 4 sie 2004 (UTC)

Cześć już wróciłem z kilkudniowego odpoczynku od wszystkiego co się wiki nazywa ;) A propos tej dyskusji to nie wiem czy widziałyście może tę dyskusję: Wikicytaty:Schematy_stron. Była to próba dojścia do jakiegoś schematu, którego próbną realizacją było hasło: Bóg (próba). Co wy na to? --Slawojar 18:55, 4 sie 2004 (UTC)
Zrobiłem teraz drugi szablon według tej dyskusji, która była dotychczas prowadzona. Jedyna uwaga, to dotycząca strzałki, która właściwie jest chyba na wylocie. Opis przy cytacie jest połączeniem tego co 1. szablonie nazwane było pochodzenie i znaczenie. Wydaje mi się, że nie trzeba oddzielać tych dwóch rzeczy, bo często jedno wynika z drugiego. --Slawojar 19:02, 4 sie 2004 (UTC)

Zaproponowałyśmy poprostu wersje alternatywną.Ta stara nie jest zła ale nie pasuje mi zabardzo ta pogrubina czcionka.To tylko takie moje odczucie. Po namyśle,chba starsza wygląda lepiej(jest jagby to powiedzieć-bardziej "zbita"). --Jagoda 19:07, 4 sie 2004 (UTC)

Generalnie obie wersje są podobne. Tyle na razie wyszło z poprzedniej dyskusji zanim wszyscy pojechali na wakacje. Za pogrubieniem przemawia to, że dzięki temu w artykułach gdzie jest dużo haseł wyraźnie widać, gdzie są poszczególne cytaty. Jestem przeciw dawaniu w każdej linii gwiazdek, bo przy kilunastu cytatach można się trochę pogubić co jest cytatem, co opisem ;) Oczywiście wszystko jest do dyskusji i fajnie, że pojawiły się nowe osoby, bo miałem niedawno wrażenie, że gadam sam ze sobą ;) --Slawojar 19:12, 4 sie 2004 (UTC)

Rozpocznij dyskusję o stronie „Wikicytaty:Archiwum/Szablon-cytat”

Rozpocznij dyskusję