Wikicytaty:Na co wydałbyś pieniądze, aby wzbogacić zasoby Wikicytatów

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dwmd1 ubt.jpeg

Wyobraź sobie, że ot tak dostajesz w tej chwili 200 - 300 złotych. Jak mógłbyś użyć tej kwoty, aby wzbogacić zasoby Wikicytatów? Przemyśl tę kwestię, nie musisz odpowiedzi dawać już teraz. Stowarzyszenie Wikimedia Polska dysponuje kwotą ok. 1000 zł, którą chciałoby wydać na wzbogacenie polskich i kaszubskich projektów Wikimedia do końca tego roku.

Poniżej przedstaw swoje pomysły[edytuj]

Mogą być nawet szalone, byle ich realizacja nie łamała prawa ;)

Jak to było do tej pory[edytuj]

W ramach Wikikonkursu kilku wikipedystów otrzymało dofinansowanie do wykonania kilkunastu projektów, głównie fotograficznych, dzięki czemu ciekawie zilustrowano artykuły w polskojęzycznej Wikipedii (i nie tylko w niej). Procedura samego składania wniosku była chyba nieprzystępna, więc troszkę poprawiliśmy strony Wikikonkursu. Jeżeli masz ciekawy pomysł - to właściwie to się liczy - sam wniosek pomożemy ci wypełnić. Od strony formalnej ta procedura tak musi wyglądać, ale się tym nie przejmuj - najważniejsze są pomysły - resztą my się zajmiemy.

Jeżeli chciałbyś należeć do komisji Wikikonkursu rozpatrującej zgłaszane wnioski, zgłoś się tutaj.

Powyższe pomysły (oczywiście poza absurdalnymi ;) zostaną umieszczone na stronie Wikikonkurs/Na co byś przeznaczył pieniądze by wesprzeć polskie i kaszubskie projekty Wikimedia? Komisja Wikikonkursu :) rozpatrzy, które z nich warto byłoby zrealizować, a jeżeli zgłoszą się ochotnicy do realizacji (tych rozpatrzonych) będą mogli liczyć na dofinansowanie. Ponieważ jednak fundusze są ograniczone, to może być brana pod uwagę także kolejność zgłoszeń. Jeżeli chcesz już teraz wiedzieć, jak działa Komisja - zobacz na stronę Wikikonkursu. Regulamin może ulec zmianom (chcielibyśmy go ulepszyć - patrz wyżej).