Wkład użytkownika Frater Lucifer
Wygląd
Wyniki dla użytkownika Frater Lucifer dyskusja blokady przesłane pliki rejestry rejestr globalnych blokad konto uniwersalne rejestr nadużyć
Z konta wykonano 8 edycji. Konto utworzono 26 sty 2009.
Z konta wykonano 8 edycji. Konto utworzono 26 sty 2009.
9 cze 2024
- 20:4520:45, 9 cze 2024 różn. hist. −363 m Feminizm skócenie cytatu Fromma
- 17:3317:33, 9 cze 2024 różn. hist. +1398 Wolnomularstwo dodano cytat T. Cegielskiego
- 17:2717:27, 9 cze 2024 różn. hist. +137 Erich Fromm dodano cytat + poprawa kolejnosci
- 17:2517:25, 9 cze 2024 różn. hist. +1564 Feminizm dodano dwa cytaty E. Fromma
- 17:0817:08, 9 cze 2024 różn. hist. +18 m Erich Fromm wikizacja
25 sty 2023
- 22:4922:49, 25 sty 2023 różn. hist. +2282 N Tadeusz Cegielski tworzę artykuł
1 lut 2009
- 04:3804:38, 1 lut 2009 różn. hist. +3618 N Manly Palmer Hall tworzę artykuł