Paweł Mariusz Chojecki: Różnice pomiędzy wersjami

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Dodane 211 bajtów ,  3 lata temu
formatowanie, sortowanie, int., drobne redakcyjne
(drobne redakcyjne)
(formatowanie, sortowanie, int., drobne redakcyjne)
'''[[w:Paweł Chojecki|Paweł Mariusz Chojecki]]''' (ur. 1963) – polski dziennikarz, publicysta, działacz religijny i polityczny.
 
* Całe zbory się dzielą. Wspólnoty lokalne chcą występować z wyznań, które się sprzeniewierzyły wierności Jezusowi. Ci ludzie przeżywają ciężkie chwile. Dla nas, patrząc z boku, jest to oczywiste - prawda albo fałsz, wierność Jezusowi albo zaprzaństwo czy to katolickich, czy protestanckich biskupów. Jedni mówią, że festiwal jest dobry, od Boga, a drudzy, że jest z piekła rodem. To jest miecz, który rozdziela nawet rodziny.
== Britain First ==
** Źródło: [https://chnnews.pl/polska/item/1567-szokujace-wypowiedzi-pastora-ostro-krytykuje-protestantow-katolikow-i-ekumenizm.html ''Szokujące wypowiedzi pastora. Ostro krytykuje protestantów, katolików i ekumenizm.''], CHNNewsChnNews.pl, 12 czerwiecczerwca 2014.
* Organizacja Britain First robi bardzo szkodliwą robotę dla cywilizacji chrześcijańskiej, pokazując szefa kacapów jako naszego zbawcę.
** P. Chojecki, [https://idzpodprad.pl/kowalski-i-chojecki-na-zywo/miedlar-dlaczego-go-deportowali-ostra-dyskusja/ ''Międlar. Dlaczego go deportowali? OSTRA DYSKUSJA!''] „Idź Pod Prąd” Luty 28, 2017.
 
* Dwójka dzieci, nie wiadomo, czy opętanych, czy porąbanych, czy zwiedzionych, przekupionych czy jeszcze co innego, objawia światu bzdety niemające nic wspólnego z prawdą o Bogu, każące się do jakiejś baby modlić, a czczą to jako objawienie. To jest właśnie różnica między katolicyzmem, a biblijnymi kościołami. To jest różnica między katolicką Europą a protestanckimi, biblijnymi Stanami.
== Ekumenizm ==
** Źródło: [https://chnnews.pl/polska/item/3972-miedlar-reaguje-na-slowa-chojeckiego-o-objawieniach-fatimskich.html ''Międlar reaguje na słowa Chojeckiego o objawieniach fatimskich''], CHNNewsChnNews.pl, 11 sierpnia 2017. [dostęp 2019-12-01]
** Zobacz też: [[tajemnice fatimskie]]
 
* Ja nazywam papieża Franciszka jednym z najgorszych szkodników cywilizacyjnych, ponieważ rozsadza tę cywilizację od środka.
** Źródło: [https://chnnews.pl/polska/item/3277-to-oszust-mowi-polski-pastor-o-papiezu-franciszku-reaguja-katolicy-i-popularne-portale.html ''To oszust! - mówi polski pastor o papieżu Franciszku''], CHNNewsChnNews.pl, Jun19 29,kwietnia 2016.
** Zobacz też: [[Franciszek (papież)]]
 
* Każdy więc, kto dziś przykłada w jakiejkolwiek sposób rękę do ekumenizmu i współpracy z Kościołem rzymskokatolickim, musi mieć świadomość, że bierze udział w zwodzeniu wierzących i diabolicznym spisku mającym zniewolić mieszkańców ziemi (Obj. 17:1-15).
** Źródło: P.Paweł Chojecki, [http://knp.lublin.pl/2018/11/20/kosciol-bez-chrystusa/ ''Kościół bez Chrystusa''], „Idź Pod Prąd” nr 116, marzec 2014.
** Zobacz też: [[ekumenizm]]
 
* Ks. Międlar to oszust i zwodziciel.
* Całe zbory się dzielą. Wspólnoty lokalne chcą występować z wyznań, które się sprzeniewierzyły wierności Jezusowi. Ci ludzie przeżywają ciężkie chwile. Dla nas, patrząc z boku, jest to oczywiste - prawda albo fałsz, wierność Jezusowi albo zaprzaństwo czy to katolickich czy protestanckich biskupów. Jedni mówią, że festiwal jest dobry, od Boga, a drudzy, że jest z piekła rodem. To jest miecz, który rozdziela nawet rodziny.
** Źródło: [https://wrealu24.pl/chojecki-na-ostro-ksiadz-miedlar-to-oszust-i-zwodziciel-video/ ''Chojecki na ostro: “Ksiądz„Ksiądz Międlar to oszust i zwodziciel!”''], „Wrealu24”wRealu24.pl, 18 października 2016.
** Źródło: [https://chnnews.pl/polska/item/1567-szokujace-wypowiedzi-pastora-ostro-krytykuje-protestantow-katolikow-i-ekumenizm.html ''Szokujące wypowiedzi pastora. Ostro krytykuje protestantów, katolików i ekumenizm.''] CHNNews 12 czerwiec 2014.
** Zobacz też: [[Jacek Międlar]]
 
* Organizacja Britain First robi bardzo szkodliwą robotę dla cywilizacji chrześcijańskiej, pokazując szefa kacapów jako naszego zbawcę.
== Fatima ==
** Źródło: P. Chojecki, [https://idzpodprad.pl/kowalski-i-chojecki-na-zywo/miedlar-dlaczego-go-deportowali-ostra-dyskusja/ ''Międlar. Dlaczego go deportowali? OSTRA DYSKUSJA!''], „Idź Podidzpodprad.pl, Prąd”28 Luty 28,lutego 2017.
* Dwójka dzieci nie wiadomo czy opętanych czy porąbanych czy zwiedzionych, przekupionych czy jeszcze co innego objawia światu bzdety niemające nic wspólnego z prawdą o Bogu, każące się do jakiejś baby modlić, a czczą to jako objawienie. To jest właśnie różnica między katolicyzmem, a biblijnymi kościołami. To jest różnica między katolicką Europą a protestanckimi, biblijnymi Stanami.
==** Zobacz też: [[Britain First ==]]
** Źródło: [https://chnnews.pl/polska/item/3972-miedlar-reaguje-na-slowa-chojeckiego-o-objawieniach-fatimskich.html ''Międlar reaguje na słowa Chojeckiego o objawieniach fatimskich''] CHNNews.pl, 11 sierpnia 2017. [dostęp 2019-12-01]
 
* Tacy ludzie jak Korwin są lewakami. To jeden z największych lewaków w Polsce. On głosi rozwiązłość seksualną i mówi, żeby rozsiewali swoje geny nie wiadomo gdzie. To jest największy oręż lewactwa do zniszczenia konserwatyzmu!
== Franciszek ==
** Źródło: „Idź Pod Prąd”, 27 września 2016.
* Ja nazywam papieża Franciszka jednym z najgorszych szkodników cywilizacyjnych, ponieważ rozsadza tę cywilizację od środka.
** Zobacz też: [[Janusz Korwin-Mikke]]
** Źródło: [https://chnnews.pl/polska/item/3277-to-oszust-mowi-polski-pastor-o-papiezu-franciszku-reaguja-katolicy-i-popularne-portale.html ''To oszust! - mówi polski pastor o papieżu Franciszku''] CHNNews Jun 29, 2016.
 
* W tym roku przypada setna rocznica niepodległości Polski, Polacy ciężko pracowali na rzecz niepodległości wielu krajów, dlatego mamy nadzieję wspierać Tajwan przeciwko KPCh, a także zachęcać Tajwan do ogłoszenia niepodległości.
== Korwin-Mikke ==
** Źródło: TMS, [https://nczas.com/2018/10/30/szanuja-pastora-chojeckiego-na-tajwanie-zobacz-dlaczego/ ''Szanują pastora Chojeckiego na… Tajwanie. Zobacz dlaczego''], „Najwyższy Czas”, 30/10/2018. października 2018
* Tacy ludzie jak Korwin są lewakami. To jeden z największych lewaków w Polsce. On głosi rozwiązłość seksualną i mówi żeby rozsiewali swoje geny nie wiadomo gdzie. To jest największy oręż lewactwa do zniszczenia konserwatyzmu!
** Zobacz też: [[Tajwan]]
** Źródło: „Idź Pod Prąd” 27 września 2016.
 
== Międlar ==
* Ks. Międlar to oszust i zwodziciel.
** Źródło: [https://wrealu24.pl/chojecki-na-ostro-ksiadz-miedlar-to-oszust-i-zwodziciel-video/ ''Chojecki na ostro: “Ksiądz Międlar to oszust i zwodziciel!”''] „Wrealu24” 18 października 2016.
 
== Smoleńsk ==
* Zamach w Smoleńsku to sprawa w Polsce Agentury Rosyjskiej oraz współdziałanie agentury Niemieckiej i Rosyjskiej. Będą dowody.
** Źródło: [https://polskie-echo.com/pawel-chojecki-sa-dowody-ze-wybuchl-byl-przed-brzoza-w-smolensku/ ''Paweł Chojecki, są dowody, że wybuchł był przed brzozą w Smoleńsku''], „Polskie Echo”, 11 sierpnia 2017.
** Zobacz też: [[katastrofa polskiego Tu-154 w Smoleńsku]]
 
== Tajwan ==
* W tym roku przypada setna rocznica niepodległości Polski, Polacy ciężko pracowali na rzecz niepodległości wielu krajów, dlatego mamy nadzieję wspierać Tajwan przeciwko KPCh, a także zachęcać Tajwan do ogłoszenia niepodległości.
** Źródło: TMS, [https://nczas.com/2018/10/30/szanuja-pastora-chojeckiego-na-tajwanie-zobacz-dlaczego/ ''Szanują pastora Chojeckiego na… Tajwanie. Zobacz dlaczego''] „Najwyższy Czas” 30/10/2018.
 
 

Menu nawigacyjne