Rob King

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rob King (ur. 1970) – amerykański kompozytor tworzący muzykę do programów telewizyjnych i gier komputerowych, znany jako twórca (razem z Paulem Romero) soundtracku do gier z serii Might and Magic (w tym Heroes of Might and Magic).

  • Dziękuję wam za wasze wsparcie. Słuchanie wszystkich pozytywnych informacji zwrotnych i niezliczonych ilości coverów na Youtube naszego całego dorobku z 20 lat jest naprawdę wspaniałe, szczególnie od wszystkich fanów z Europy Wschodniej. Paul i ja ciężko pracujemy nad utworami i są one dużą częścią naszej muzycznej tożsamości. Dziękuje, że pozwalacie nam spełniać się, pracując nad Heroesami. Thank you, much love. – شكرا لك، الكثير من الحب. – Dziękuję, dużo miłości. – Спасибо, много любви. – Σας ευχαριστούμε, πολλή αγάπη. – Gracias, mucho amor. – با تشکر از شما، بیشتر عشق. – Merci, Much Love.
  • Niewiele można tu jeszcze dodać, ale warto wspomnieć, że spędziłem dwa tygodnie w północnej Polsce na kajakowaniu. Do tego przesiedziałem trochę w pięknym Gdańsku. Bardzo się ucieszę z dnia, w którym ponownie odwiedzę to miejsce.