Przejdź do zawartości

Pablopavo

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Pablopavo (2011)

Pablopavo (właśc. Paweł Sołtys; ur. 1978) – polski wokalista reggae i raggamuffin, jeden z pierwszych wokalistów śpiewających raggamuffin po polsku.

  • Książki i sport. To moje dwie największe namiętności [śmiech] Oprócz mojej dziewczyny oczywiście – lecz to przecież nie jest wywiad do „Gali”?
  • Nie, nie sądzę, by było mniej koncertów. A chłopaki bardzo mnie wspierały i dopingowały do pracy. Wszystko okej, uspokajam. Dlaczego akurat Telehon został wybrany na promo singla? Bo to fajny numer po prostu, podobała nam się jego brudnawa energia. Jeszcze będą single i teledyski, więc i wiedza o albumie będzie się pogłębiać.
  • Nie żyjemy, wbrew temu co niektórzy uważają, w zniewolonym kraju, gdzie trzeba na nowo wywalczać sobie wolność czy możliwość wypowiedzenia się. Niewątpliwie otacza nas natomiast papka, która krępuje ruchy i blokuje nam mózgi. Dobra muzyka niekoniecznie ma szansę się przebić i jesteśmy zalewani bezwartościową pulpą – informacjami, o zbliżającej się planecie z innej galaktyki czy super pieskach, które potrafią tańczyć. Sprawy, które są naprawdę istotne dla młodych czy średnio młodych osób, sam nie jestem już młodzieniaszkiem, przemykają z boku.