Przejdź do zawartości

Mark Zuckerberg

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Mark Zuckerberg (2011)

Mark Elliot Zuckerberg (ur. 1984) – amerykański programista i przedsiębiorca, główny twórca serwisu społecznościowego Facebook, dyrektor generalny tego serwisu.

  • Nadal na świecie pozostało tyle osób, grup i społeczności, których głosy chcemy połączyć i uczynić słyszalne dla wszystkich, którzy będą chcieli ich wysłuchać. Tak więc nawet gdy świętujemy nasze sukcesy, nie przestajemy pracować nad dostarczaniem siły, jaką jest możliwość wymiany informacji z kimkolwiek, na całym świecie.

O Marku Zuckerbergu[edytuj]

  • Ludzka rasa jest podatna na zranienie, ale pan Zuckerberg osiągnął w tym niezbyt godne pozazdroszczenia mistrzostwo: uczynił ludzkiej rasie większą krzywdę niż ktokolwiek w jego wieku. Ujarzmił piątkowy wieczór. Oczywiście, każdy chce, żeby ktoś mu zrobił dobrze, ale on uczynił z tego strukturę degenerującą całość ludzkiej osobowości, a udało mu się to w ogromnej mierze za sprawą bardzo kiepskiego układu. A mianowicie: „Dam wam darmowy hosting i trochę gadżetów w PHP, a w zamian będziecie szpiegowani 24h”. I to działa.