Mariusz Dzwonek

Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Mariusz Dzwonek (pseud. Demon; ur. 1975) – polski gitarzysta i perkusista. Członek Frontside.

  • Harujemy w pocie czoła od lat i sami od siebie też sporo dawaliśmy temu zespołowi. Dbamy o wizerunek, reklamę i tym podobne rzeczy, bo to elementarne działanie, które powinno być podstawą działalności każdej kapeli! Tu nie chodzi tylko o granie prób, koncertów, nagrywanie płyt. Picie piwka itp. Liczy się całokształt wizerunku.
  • Nie słucham namiętnie płyt Frontside. Raczej od czasu do czasu włączę... ale wtedy jakiś tam narcystyczny dreszczyk przeleci. Żyję naszą muzyką od pierwszego riffu, jaki zwykle powstaje, gdy zaczynamy pisać płytę, a gdy ją skończę znam na wylot każdy moment albumu. Dobrze jest dawkować przyjemności, dlatego rzadko słucham naszych płyt.
  • Oprócz świetnej płyty musi być cała otoczka, żeby tę płytę sprzedać... profesjonalna i pomysłowa sesja zdjęciowa, ciekawe klipy to już standard. Skoro pracujemy nad płytą rok, to nie możemy potem pozwolić sobie na zdjęcia robione w 5 minut aparatem Zorka 5. Nawet black metalowcy muszą mieć pięknie namalowane corpse painty.
  • Zawsze byliśmy szczerzy na każdym kroku naszej działalności. Być może nie jesteśmy przewidywalni i stereotypowi. Być może nie spełniamy obietnic i nie wpisujemy się w kanony. Świat nie musi być czarno-biały. Uważamy, że muzyka powinna nieść przesłanie, ale nie zapominamy, że to też zabawa. Żyjemy metalem i akceptujemy go dokładnie takim, jaki jest.